Sveiki sulaukę 2012-ųjų

Naujieji metai į Elektrėnų savivaldybę atėjo ramiai, tik policija  darbo turėjo šiek tiek daugiau nei kitomis dienomis. Triukšmą pirmąją metų dieną sukėlė  ne naujagimio klyksmas kaip pernai. Naujagimiai pirmąją metų darbo dieną įregistruoti buvo tik du, bet abu gimę pernai, gruodžio mėnesį. Sausio 1 d. užregistruotas  įvykis, kai sūnus prieš motiną pakėlė… ne, net ne ranką, o peilį.  Pastrėvio seniūnijoje, kaip informavo Elektrėnų policijos komisariatas,  neblaivų 25 metų jaunuolį pareigūnams  raminti teko elektros impulsiniu prietaisu.

Julija Kirkilienė, redaktorė

 

Pirmąją metų darbo  dieną, pasak Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos Irenos Valeckienės, įregistruotos ir dvi mirtys. Abi mirtys įvyko jau šiais metais.

Visiems kitiems šventinėmis dienomis ir naktimis budėjusiems savivaldybės įstaigų darbuotojams šventės buvo eilinės darbo dienos. Pasak Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Giedriaus Sakalinsko, švenčių dienomis ekipažui išvykti teko tik vieną kartą, ir tai ne gaisro gesinti, bet automobiliui iš slidaus kelio išvažiuoti padėti. Nors Elektrėnų savivaldybės padangė  naujametinę naktį švytėjo nuo fejerverkų, bet niekas nei sužalotas, nei uždegtas nebuvo.

Ligoninės vyr. gydytojos pavaduotojas Edmundas Niparavičius taip pat sakė, kad šventinės dienos ir naktys buvusios ypatingai ramios. Dėl sužalojimų atvežtas buvo tik vienas ligonis, kai paprastomis išeiginėmis dienomis kartais būna po keletą. Dėl traumų taip pat į ligoninės  priėmimo skyrių niekas nesikreipė.  „Gal elektrėniečiai išmoko švęsti“?- mąstė gydytojas.

Taip palydėję senuosius, kurie jau liko istorijoje,  pasitikome Naujuosius, apie kuriuos kalbame, kaip apie paslaptį, vildamiesi, kad jie mums bus dar viena gera Gyvenimo dovana.

Pradėję Naujuosius, 2012-uosius, visiems savo skaitytojams ir visiems savivaldybės gyventojams, rėmėjams, draugams ir oponentams linkime būti laimingiems. O laimė juk yra tai, kai šalia matai  laimingus žmones.  Tad visi kartu pasistenkime būti laimingi ir apie tai marginkime laikraščio „Elektrėnų kronika“ puslapius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų