Sveiki, mielieji mūsų skaitytojai – tikrieji mūsų darbdaviai,

Sveiki, mielieji mūsų skaitytojai – tikrieji mūsų darbdaviai,
Rimantas Dichavičius. „Duona kasdieninė“.
Rimantas Dichavičius. „Duona kasdieninė“.

sveiki visi, laimingai sulaukę Naujųjų metų, gražiai pragyvenę kalėdinį, stebuklų laukimo metą. Kaip rašo mano kolegė, Anykščių laikraščio „Anykšta“ redaktorė Gražina Šmigelskienė, stebuklo laukimas svarbesnis už stebuklą. Laukimui reikalingas tikėjimas, o stebuklas nepriklauso nuo mūsų norų ir valios. Stebuklas ištinka arba neištinka, priklauso nuo to, kaip mes jį suprantame.
Laikraščio „Elektrėnų kronika“ stebuklu vadinu tai, kad ateinančiais metais mes kartu būsime jau 20 metų. Už tai nuoširdžiai turėtume padėkoti kiekvienam buvusiam ir esamam savivaldybės gyventojui, nors kartą į rankas paėmusiam mūsų laikraštį. Dėkojame pirmajai mūsų skaitytojai ir pirmųjų tekstų autorei Marijai Lavrukaitienei, dėkojame dabartiniams mūsų bendradarbiams Onutei Maleravičienei, Eglei Butkutei, Algimantui Lebedžinskui, Daivai Červokienei, Janinai Nikoliukienei, Onai Rasutei Šakienei, Karolinai Naprienei, Janinai Romerienei, visų seniūnijų kultūrinių renginių organizatoriams, bibliotekininkams, mokyklų renginių organizatoriams ir kiekvienam, nors kartą atsiuntusiam žinutę į redakciją. Dėkojame visoms savivaldybės įstaigoms, geranoriškai bendradarbiaujančioms su redakcija ir nepamirštančioms laikraščio užsiprenumeruoti. Dėkojame mūsų nuolatiniams informatoriams Romui Saidžiui, Aleksui Garbanovui ir visiems, kurie dažnai nenori būti žinomi. Dėkojame verslininkams Sauliui Girčiui, Dariui Kmelnickui, Ramūnui Karteniui, Arminui Petrauskui, Vladimirui Fedotovui ir daugybei kitų įmonių, pasitikinčių mūsų laikraščio informatyvumu ir patikinčių mums reklamas bei skelbimus. Padėkoti norime savivaldybės ir Vyriausybės vadovams, suprantantiems, kaip svarbu aktualiais klausimais informuoti visuomenę, ir pasitikintiems rajoniniu laikraščiu. Tas pasitikėjimas gal ir yra šių metų stebuklas, nes daugelį metų mokama viešinimo informacija atiduodama būdavo respublikiniams laikraščiams, kurių savivaldybės žmo­nės mažai neskaito. Šiais metais stebuklas buvo ir tai, kad buvo vykdoma apklausa, kurios duomenimis, gyventojai labiausiai pasitiki rajoninių laikraščių teikiama informacija. Tas pasitikėjimas atsirado dėl aktyvaus Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos, kuriai priklauso ir laikraštis „Elektrėnų kronika“, įdirbio. Asociacijos nariai – rajoninių laikraščių redakcijos – dėl savo profesionalaus ir sąžiningo darbo skaitytojų yra gerai vertinami, todėl turi gausius tiražus. O nuo tiražo, nuo to, kiek skaitytojų atsiverčia laikraščių puslapius, priklauso ir informacijos viešinimo užsakymai. Tiesa, viešinimo sklaidą kiekvienas leidėjų asociacijos narys plečia ir savo laikraščių elektroninėse versijose.
Tad palydėdami senuosius metus dar kartą dėkojame visiems ir kiekvienam už buvimą kartu, už tai, kad esame reikalingi, kad turime darbo ir galime – keturi etatiniai darbuotojai, buhalterijos įmonė ir bendradarbiai, dirbantys pagal autorines sutartis – užsidirbti, nors ir nelabai didelį, bet atlyginimą. Tikime, kad stebuklai mūsų neap­leis ir kitais metais. Sveikiname kiekvieną, beskaitantį šias eilutes, ir kiekvieną jo šeimos narį Naujųjų metų proga. Linkime, kad prie duo­nos kasdieninės visada reikalinga būtų informacija ir, kaip sakytų mūsų senoliai, gerų dienų linkime.

Nuoširdžiai, Julija Kirkilienė, redaktorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų