Susipažinkite su 2021-ųjų gėlių tendencijomis

Susipažinkite su 2021-ųjų gėlių tendencijomis

2020-ieji metai buvo kaip niekad sunkūs ir kupini streso. Daugybė švenčių bei renginių teko atšaukti ar nukelti. Renginių industrija kentėjo bene labiausiai, šventes planavę žmonės turėjo keisti planus paskutinę minutę ir liūdnai paleisti gražiausias savo svajones. Kita vertus, nusprendę puošti namus žmonės rinkosi spalvotus augalus, taip siekdami praskaidrinti savo niūrią kasdienybę, kuri didžiąją laiko dalį buvo leidžiama uždarose patalpose. Šįmet visi tikimės sulaukti vakcinos ir pandemijos pabaigos, tad galime tikėti, jog gėlių pardavimus skatins ir grįžtančios šeimos šventės bei vakarėliai. Susipažinkite su ateinančių metų tendencijomis ir kaip dekoruosime savo šventes ar namus.

Atsigręšime į tvarumą

Tvari mada dabar ypač aktuali ir populiari, todėl neaplenkia ir interjero ar renginių dekoro sričių. Gėlių pasaulyje tvarumas gali atsispindėti pakankamai neįprastais būdais. Europos dekoratoriai jau panaudotas gėles prikels naujam gyvenimui bei interjerą puoš džiovintais žiedais.

Ne mažiau svarbus tampa ir gėlių pristatymas. Vis labiau bus rūpinamasi gamtos neteršiančiu pakavimu ir pervežimu. Atsižvelgiant į šį aspektą, gėlių pirkimas internetu bus svarbus, siekiant išvengti nereikalingų kelionių į prekybos centrus ir spūsčių juose. Apsipirkus internetu, gėlių pristatymas Kaune bus greitas ir saugus, o jūs sutaupysite kelionę automobiliu. Gamta jums tikrai padėkos.

Puošybos aksesuarų įtaka

Nepaisant to, kad kalbame apie gėles, galutinį interjero puošybos įvaizdį įvertinti galime tik atsižvelgę ir į pasirenkamus aksesuarus, kurie gali suteikti išskirtinio žavesio bei paversti paprastą puokštę gėlių meno kūriniu. Ateinančių metų akcentas – įdomūs ir neįprasti gėlių vazonai iš medžio ar net odos. Namų interjere bus naudojami rotango bei kiti panašaus tipo pinti baldai. Tai tikrai padės sukurti išraiškingą, bet jaukų namų interjerą.

Stilių ir spalvų įvairovė

2021-aisiais gėlių pasaulio dėmesio centre bus trys spalvų koloritai: balta, rausva bei įvairių atspalvių žalios akcentai. Namų dekorui ar šventėms, gėlių kompozicijų pasirinkime vyraus derinys tarp gyvų ir džiovintų gėlių, dekoravimui bus stengiamasi rinktis ne įprastinį putplastį, bet įvairių medžiagų tinklelius ir vamzdelius.

Kurkite jaukią namų aplinką

Didžiąją šių metų dalį praleidome užsidarę namuose, į kuriuos persikėlė tiek darbas, tiek mokslai ar net naudojant vaizdines priemones suorganizuojami vakarėliai su šeima ir draugais. Tiek daug laiko leisdami viduje, natūralu, jog ateinančiais metais dėmesį atkreipsime į biofilinį dizainą, kuris pabrėžia gamtos natūralumą ir grožį. Biofilinis dizainas remiasi natūralių medžiagų derinimu su įprastomis, siekiant pagerinti bendrą sveikatos būklę ir nuotaiką.

Kreipkitės į patyrusius gėlių ekspertus

Apgalvoję, kaip jūs atnaujinsite savo namų interjerą kitais metais ir pritaikysite naujausias tendencijas bei savo idėjas, gėlių pristatymu leiskite rūpintis patyrusiam tiekėjui. Taip jums bus pasiūlomas ne tik platus asortimentas, bet ir liksite saugūs bei išvengsite nebūtino socialinio kontakto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų