Suraskite vietą gyvenime

Suraskite vietą gyvenime
„Susirasti vietą gyvenime sunkiau, nei sudėtingiausią lygtį išspręsti, ir nėra formulės, kaip pasielgti vienu ar kitu gyvenimo momentu“, – per paskutinio skambučio šventę Vievio gimnazijoje  mokytojai ir tėvai dalino patarimus ir linkėjo garbingai siekti svajonių išsipildymo 71 abiturientui, išeinančiam į naują gyvenimo etapą.

Tik nežinia, ar jaunuoliai, jaudulio kupinoje šventėje, tai išgirdo. Jie šoko paskutinį mokyklinį valsą ir atsisveikinimo kepurinę,  dainavo bendrą dainą ir sakė besidžiaugiantys, kad paskutinį skambutį atidavė į geras rankas – būsimiesiems abiturientams. Tėvelių vardu kalbėjusi Lina Žilinskienė dėkojo mokytojams, kad jų vaikai buvo patikimose rankose.
Kaip sakė mokyklos direktorius Gintaras Dobilaitis, net penki gimnazistai pretenduoja mokyklą baigti su pagyrimais. Vienas mokinys neprileistas prie vieno egzamino. Šiais metais Vievyje vidurinį išsilavinimą įgijo 5-oji gimnazistų laida. O kelinta abiturientų laida, Vievyje niekas jau ir nebesuskaičiuoja.
Vievio gimnazistus gyvenimui ruošė kuratorės Violeta Grincevičienė, Aušra Malinauskaitė, Daiva Jonikienė.
Elektrėnų „Versmės“ gimnaziją šiais metais baigė 24-oji laida: 176 gimnazistai ir 33 suaugusiųjų klasės abiturientai. Juos išlydėjo kuratorės Aurelija Griščenkienė, Asta Tarulienė, Vilma Narkauskienė, Ramunė Šarapienė, Albina Sidaravičienė, Augutė Liutkevičienė ir Nijolė Levickienė. Po iškilmingos šventės mokykloje, kaip jau įprasta, gimnazistai automobiliais suko garbės ratus apie Elektrėnus, atsisveikindami ilgais signalais. Smulkus autoįvykis  Rungos – Draugystės gatvių sankryžoje šventės nesugadino.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų