Išlydėta 55 Semeliškių laida

Išlydėta 55 Semeliškių laida
„Nesibelsk į duris, tie laikai nebegrįš, tik girdėsis aidai, klasė, juokas, draugai…“ – tokiais dainos žodžiais su abiturientais jau atsisveikino Semeliškių vidurinės mokyklos dešimtokai. Paskutinis skambutis šiais metais suskambėjo šešiolikai dvyliktokų. Tai buvo jau 55-oji laida.

Nors už lango pliaupė lietus ir buvo niūru, mokyklos salę puošė margaspalviai drugeliai, suteikiantys vasariško jaukumo. Dvyliktokus į mokyklos salę įvedė pirmokėliai. Tokie, kokie ir jie buvo prieš 12 metų.
Nors ši šventė graži, tačiau tuo pačiu ji yra ir truputį graudi. Tačiau liūdėti neleido auklėtojos, mokytojų, mokyklos direktorės, Semeliškių seniūno ir mokinių sveikinimai, jaunesnių klasių pasirodymai. Pasak abiturientų auklėtojos Genovaitės Arlauskienės, kartu su ąžuoliuku, sodinamu prie mokyklos, jos auklėtiniai užkas ir savo svajones, kad jos, lyg tas ąžuolas, sulapotų.
Paskutinis skambutis suskambėjo ne tik dvyliktokams, bet ir mažiesiems abiturientams – dešimtokams, nors daugelis jų rugsėjo mėnesį vėl sugrįš į mokyklos suolą. Būsimųjų vienuoliktokų ištvermę iš pat ryto patikrino būrys teroristais užsimaskavusių devintokų, kurie pagrobė jų klasės auklėtoją. Norint išlaisvinti ją, mokiniams teko paplušėti ir iškęsti daug sunkumų, tačiau pabaigoje su viskuo sėkmingai susitvarkius ir ištarus priesaiką, jie išlaikė pateiktą egzaminą, kuris užtikrino, kad buvę dešimtokai po visko tapo jau tikrais vienuoliktokais.

Giedrė Aleškevičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų