Sulaukėme dėmesio

Sulaukėme dėmesio
Rezonansinio atgarsio į straipsnį „Elektrėnai – marčių kraštas“ sulaukėme ne tik svetainės www.kronika.lt komentaruose, bet atsiliepė ir AB „Lietuvos energija“  generalinis direktorius Aloyzas Koryzna.

Kadangi redakcija informacijos apie Personalo skyriaus vedėjo atlyginimą ir įdarbintas marčias patikrinti neturi galimybės, skaitytojams lieka teisė pasirinkti: ar tikėti redakcijos informacijos šaltiniu, kuris marčias sumaišė – ne Starkevičienė, o Kazlauskienė važinėja į Elektrėnus, ar AB „ Lietuvos energija“ generaliniu direktoriumi A. Koryzna, kurio atsakymą spausdiname.
DĖL TIKROVĖS NEATITINKANČIOS INFORMACIJOS PANEIGIMO

Akcinė bendrovė „LIETUVOS ENERGIJA” (toliau – Bendrovė) kreipiasi į Jus, atkreipdama dėmesį, kad 2010 m. lapkričio mėn. 26 d. laikraštyje „Elektrėnų kronika” Nr. 47 (593) straipsnyje „Elektrėnai – marčių kraštas”, pateikta informacija apie Bendrovę ir AB „Lietuvos elektrinė” neatitinka tikrovės, nurodomi iškraipyti ir bendrovių dalykinę reputaciją žeminantys duomenys. Žemiau pateikiame tikrovės neatitinkančius minėto straipsnio teiginius ir Bendrovės komentarus:

1. „Dirbti į Elektrėnus iš Vilniaus važinėja Žemės ūkio ministro Kazio Starkevičiaus ir Energetikos ministro Arvydo Sekmoko marčios, kurioms reikia gerų atlyginimų.
Bendrovė pažymi, kad nei AB „Lietuvos energija” nei AB „Lietuvos elektrinė” darbo sutarčių su straipsnyje nurodytais asmenimis nėra sudariusios.
2. „ O naujasis Personalo skyriaus vedėjas Justinas Janickas elektrinėje vadinamas tikru auksiniu berniuku, nes, redakcijos žiniomis, jam skirtas 20 tūkst. litų atlyginimas per mėnesį.
Bendrovė pažymi, kad šis straipsnio sakinys neatitinka tikrovės, taip pat jame pateikiami AB „Lietuvos elektrinė” darbuotojų orumą ir dalykinę reputaciją žeidžiantys paniekinamo pobūdžio asmeniniai epitetai. AB „Lietuvos energija” ir AB „Lietuvos elektrinė” yra įdiegta atlyginimo sistema, kuri užtikrina skaidrų ir darbuotojų kompetencija pagrįstą darbo užmokestį, kuris atitinka šiandien darbo rinkoje esamus atlyginimus.
Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta, teigiame, kad 2010 m. lapkričio mėn. 26 d. laikraštyje „Elektrėnų kronika” Nr. 47 (593) išspausdintame straipsnyje „Elektrėnai – marčių kraštas” (autorė -Julija Kirkilienė), buvo viešai paskleisti tikrovės neatitinkantys bei AB „Lietuvos energija” ir AB „Lietuvos elektrinė” dalykinę reputaciją pažeidžiantys ir bendrovių darbuotojus žeminantys teiginiai.
Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.24 str. 3 d. nuostatomis, prašome Jūsų nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų laikraštyje „Elektrėnų kronika” paneigti aukščiau šiame rašte nurodytą tikrovės neatitinkančią informaciją apie bendroves ir jų darbuotojus.
Taip pat informuojame, kad AB „Lietuvos elektrinė”, nuo tada, kaip buvo įpareigota informuoti visuomenę apie taršą gaunant TIPK (Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimus) – šią informaciją nuolat skelbia savo tinklalapyje:
http://www.lelektrine.lt/index.php?cid=121.
Duomenys rodo, kad teršalų kiekiai yra gerokai mažesni nei leistini, o S02 neišmetama visiškai.
Informacija, kodėl elektrinė kėlė šilumos kainą buvo skelbiama valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos svetainėje:
http://www.regula.lt/lt/posedziai/index.php?full=yes&id=5191 pažymoje.
Šilumos kainos kėlimo priežastis yra didėjusi dujų kaina. Pažymėtina, kad AB „Lietuvos elektrinė” Elektrėnų komunaliniam ūkiui šilumą parduoda tik už 9,6 ct/kWh (be PVM), kuri yra viena mažiausių gamintojo kainų Lietuvoje.
Tikimės, kad atsižvelgsite į šiame laiške išdėstytus prašymus ir ateityje išvengsime panašių situacijų. Tikimės produktyvaus bendradarbiavimo.

Pagarbiai,
Aloyzas Koryzna
Generalinis direktorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų