Stiprūs poliai Elektrėnuose

Stiprūs poliai Elektrėnuose

Kavinės „Poliai“ lankytojai nustebinti buvo pasirinkimais: klausytis muzikos ir užkandžiauti galima buvo prie staliukų ir ant žolės, pasiklojus pledus

Pirmąjį vasaros šeštadienį, birželio 1-ąją, Elektrėnų poilsio parke atidaryta nauja kavinė, pavadinta „Poliai“. Terminų žodyne žodis „Poliai“ turi net 5 prasmes, naujoji Elektrėnų kavinė „Poliai“ atitiktų trečiąją – stipriausio reiškimosi taškas, vieta.

This slideshow requires JavaScript.

Iš tiesų, gausiau, nei tikėjosi savininkai, į atidarymą susirinkę žmonės privertė barmenus sukiotis labai greitai, bet jie vis tiek nespėjo nei produktų nešti, nei eilių sutrumpinti. O ta eilė nutįsusi buvo per visą kavinės patalpą iki durų… Tie, kas turėjo kantrybės eilėje atstovėti, su gėrimais, tarp kurių nebuvo tik kavos, įsitaisyti galėjo arba prie staliukų abiejose lauko terasose, arba piknikauti ant pridėliotų paklotų-pledų. Šiltą vasaros pra­džios vakarą susirinkusieji naudojosi parko infrastruktūra: sūpynėmis, treniruokliais arba atlikėjo Viktoro Diawaros koncerto laukė ant amfiteatro suoliukų. Kaip rašoma „Facebook“ „Poliai“ paskyroje ir kalbėjo pats atlikėjas, koncertas buvo dalis projekto „Afrodelic“. V. Diawara projektą vadina suartėjimu su Maliu – savo vaikystės namais – o tuo pačiu ir pradžia į tarptautinį muzikos pasaulio pripažinimą. „Afrodelic“ dainose skamba mirusio Viktoro tėvo – žinomo Malio rašytojo ir poeto – Gaoussou Diawaros tekstai. Būtent jam atminti ir skirtas šis projektas, kurį dabar V. Diawara vadina savo kūrybos prioritetu. Kam koncertas patiko, tie klausėsi, kam nepatiko – skirstėsi. Bet kavinės lankytojai nesiskirstė ilgai. Barmenai ryte skubėjo valyti stalų, teisindamiesi, kad vakaras užsitęsęs. Bet lankytojams tai nebuvo svarbu. Sekmadienį kavinėje vėl nutįso eilutė, tik jau kitų klientų. „Vaikų pasaulyje“ vyko Vaikų popchorų festivalis. Tik meniu kavinėje vaikams nelabai tinkamas buvo: kaip atidaryme, taip ir vaikų šventėje, didžiausias pasirinkimas buvo alkoholinių gėrimų, o maisto asortimente – tik trys patiekalai. Kavinės savininkai sakė tikintys, kad savaitgalį prasidėjusi draugystė tęsis labai ilgai. Skaitytojams primename, kad jau nuo šio ketvirtadienio parke prasideda kitas festivalis – „Muzika ant vandens“ (WATER MUSIC).

Red. inf.

Komentarai:

  1. Aš tik vieno nesuprantu. Prekybos alkoholiu ribojamas prekybos vietose. Tarkim parduotuvėje įsigyti alkoholinių gėrimų galime nuo 10 val. Iki 20 val. Sekmadienį teumpiai iki 15 val. Tačiau šioje vietoje „Poliai “ prekiaujama iki pat vakaro net Sekmadieniais.
    Kaip taip apeiti įstatymą? Ar įstatymas ne visai prekybai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų