Sėsk, brangioji, ant suolelio

Kai karštomis vasaros dienomis ištuštėjusiame mieste nėra kur išlieti emocijų, į redakciją kreipėsi keletas skaitytojų priekaištaudami savivaldybės valdžiai, miesto parkelyje pastačiusiai akmeninius suolelius.

Šį kartą pamąstymui noriu išsakyti savo nuomonę. Nekaltinsiu vandalų, nuolatos laužančių suolelius ar šiukšliadėžes, bet pagirsiu valdžią, apsaugojančią tuos, kuriems niežti nagai vis ką nors laužyti, nuo blogų darbų. Akmeninį suolelį ne taip lengvai suniokosi. O tiems, kurie skundžiasi, kad ant jų sėdėti šalta, galiu tik kitų šalių  pavyzdžius parodyti.
Strasbūre, kur neseniai lankiausi, centrinėje miesto aikštėje visi suolai betoniniai, ant jų daugybė žmonių sėdi ir niekas nesiskundžia. Nesiskundžia ir elektrėniečiai, šiaip mėgstantys sėdėti ant betoninių bortelių, nors šalia ir suoleliai stovi. Todėl vidurvasarį linkiu skaitytojams būti geranoriškesniems, linksmesniems ir retkarčiais pastebėti gerų pokyčių mūsų mieste.
Prisėskime ant akmeninio suolelio, pažiūrėkime vienas kitam į akutes, kaip toje dainoje… O jei kam nors šalta sėdėti, neškitės laikraštį „Elektrėnų kronika“. Paskaitysite, pasidėsite, kad šilčiau būtų sėdėti, o jei pamiršite nuo suolelio jį pasiimti, liks kitam paskaityti. O kai nuneš laikraštį vėjas, kas nors jį vis tiek pakels…
Pagarbiai ir linksmai,

Julija Kirkilienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų