Skaitovų konkursas Semeliškėse

Vasario 11 d. Semeliškių vidurinę mokyklą aplankė poezijos paukštė – vyko jau tradicija tampantis raiškiojo skaitymo konkursas. Tai I etapas, kurio nugalėtojai keliavo į Elektrėnus ir atstovavo savajai seniūnijai.

Nenuilstančios lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Genovaitė Arlauskienė ir Vlada Matonienė rengė konkursui klasių, kurioms veda pamokas, moksleivius. Mokytojos pasitikėjo mokiniais ir leido jiems patiems pasirinkti skaitomą kūrinį pagal savo charakterį, pomėgius. Skaitovai buvo suskirstyti į dvi grupes – V-VIII ir IX-XII klases. Autoritetinga pedagogių komisija (O. Bukinienė, N. Ustilienė, G. Arlauskienė ir V. Matonienė) po ilgų svarstymų nusprendė pirmąsias vietas iš V-VIII klasių skaitovų skirti penktokams Skaistei Taraškevičiūtei ir Rapolui Bielskiui, iš IX-XII klasių – devintokėms Ingai Vėželytei ir Linai Petrovskytei. Jie ir atstovavo Semeliškių seniūnijai Elektrėnuose vykusiame konkurse.
Linkime sėkmės ir neblėstančio džiugesio ieškant, atrandant ir skaitant. Ypač šiuo metu, kai suaugę pasinėrę į rinkimų sūkurį, moksleiviams tegul teikia džiaugsmą knygos, poezija bei gėrio ir grožio paieškos literatūroje.

Silvija Bielskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų