Netikėta mozaikos paroda Elektrėnuose

Netikėta mozaikos paroda Elektrėnuose
Vasario 8 d. Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos salėje buvo atidaryta spalvinga, įdomi ir kiek netikėta Aidos Voronos darbų paroda ,,Mozaika mano gyvenime“.

Bibliotekos direktorė G. Dapkevičienė, pristatydama parodos autorę, pasidžiaugė nauju atradimu Elektrėnuose, naujai atrasta kūrybinga ir darbščia asmenybe.
Aida gimė ir užaugo Klaipėdoje. Prisistatydama parodos autorė džiaugėsi, kad besimokant Elektrėnų profesinėje mokykloje (1985 m.) draugai pastebėjo jos meninius gabumus ir padovanojo aliejinius dažus, nuo to laiko ji nenustojo  kurti, ieškoti grožio aplinkoje, kažką gražaus daryti.
Baigusi mokyklą, sugrįžo į Klaipėdą, ten kūrybos neapleido. Du metus lankė dailės studiją, mokėsi floristikos meno, sukūrė ne vieną floristinį darbelį.
2007 m. gyvenimo vingiai sugrąžino Aidą į Elektrėnus. Parodos autorė prisipažino, kad mozaika jos gyvenime atsirado netikėtai, statant savo namus, patiko lipdyti sienas, jas puošti ir kurti interjerą, individualią bei savitą namų aplinką. Puošyba labai patiko, tiesiog užbūrė moterį, atsirado naujų įdėjų nesudėtingomis priemonėmis, plytelių duženomis kurti grožį, jaukią aplinką ir džiaugtis ja, džiuginti artimųjų ir draugų akis,  širdis. Vyro paraginta Aida atėjo į biblioteką, čia surengė pirmąją savo darbų parodą, į kurios pristatymą susirinko nemažas būrys artimųjų, draugų ir jos talento gerbėjų.
Paroda viešojoje bibliotekoje veiks iki kovo 1 d.
Kviečiame apsilankyti, pasidžiaugti talentingos menininkės darbais, pamatyti, kaip išradingai galima papuošti savo namų interjerą.

Viešosios bibliotekos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų