Mugė-paroda, skirta Valentino dienai, buvo reikalinga elektrėniečiams

Šv. Valentino dienos proga vasario 12 d. įvyko  rankų darbo papuošalų ir dekupažo priemonių  paroda-mugė moteriškų drabužių parduotuvėje ,,Madingi drabužiai moterims“ (Elektrėnai, Taikos g. 6).

Nuo pat ryto parduotuvėje šurmuliavo susirinkę pirkėjai,  buvo eksponuojami rankų darbo papuošalai, naujas firminių drabužių asortimentas, vyko prekyba dekupažo priemonėmis, dekupažo technika dekoruotų daiktų paroda.
Parduotuvės šeimininkė Virginija Speičienė džiaugiasi, kad susidomėjusių atsirado pakankamai daug, prekyba vyko tikrai ne kaip įprastą dieną. Daugiausiai buvo nupirkta rankų darbo auskarų iš akmenėlių, dekoruotų dekupažo technika, sagių, taip pat pirkėjai domėjosi parduodamomis dekupažo priemonėmis.
Tądien parduotuvėje galėjai ne tik apžiūrėti eksponuojamus darbus, juos nusipirkti su nuolaida, bet ir pasikonsultuoti, kas su kuo dera, kokie siluetai kokiai figūrai tinka su tą dieną ten dirbusiomis  Elze Daškevičiūte ir Gintvile Janavičiūte. Parduotuvės savininkė Virginija Speičienė teigia, kad tokių atvirų durų dienų ateityje bus rengiama ir daugiau.
Įrodykime, kad Elektrėnuose gyvena kūrybingi ir darbštūs žmonės, turintys platų akiratį bei gerą skonį. Jaunoms panelėms tai itin geras laisvalaikio praleidimo būdas ar netgi darbelis, kadangi šiais laikais rankų darbo papuošalai yra itin vertinami. Na, o vaikinams – tai puikios dovanoms jų merginoms.

Greta Kamandulytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų