Sėkmingas čempionatas

Sėkmingas  čempionatas

Prieš gražiausias metų šventes dailiojo čiuožimo sportininkai ruošėsi rimčiausioms ir svarbiausioms metų varžyboms – Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionatui. Dailiojo čiuožimo čempionato pagrindinis tikslas – išaiškinti geriausius Lietuvos čiuožėjus.
Šiais metais Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionate dalyvavo 11 trenerės Ramunės Satkauskaitės auklėtinių, iš kurių 3 laimėjo medalius: aukso ir du sidabro.
Gruodžio 16–17 d. Kaune vyko 2023 m. Lietuvos jaunių, jaunimo ir suaugusių dailiojo čiuožimo čempionatas.
Jaunių-Springs 2013–2014 grupėje pirmąją vietą iškovojo URTĖ BALSIUKAITĖ ir tapo Lietuvos dailiojo čiuožimo jaunių čempione. Šioje grupėje varžėsi 15 sportininkių iš visos Lietuvos.
Jaunių-Springs 2011–2012 grupėje antrąją vietą iškovojo DEIMANTĖ PULAUSKAITĖ ir tapo Lietuvos dailiojo čiuožimo jaunių vicečempione. Šioje grupėje varžėsi 18 sportininkių iš visos Lietuvos. Arti prizinės vietos buvo Salomėja Vaiciukevičiūtė, užėmusi 4-tą vietą.
Jaunių-Intermediate merginų grupėje antrąją vietą iškovojo URTĖ – ISABEL PRŪSAITĖ, ji tapo Lietuvos dailiojo čiuožimo jaunių vicečempione. Šioje grupėje varžėsi 14 sportininkių iš visos Lietuvos. Taip pat gerai šioje grupėje pasirodė Faustina Ratkevičiūtė, kurios techniniai balai buvo įvertinti 3 vieta, bendroje įskaitoje Faustina užėmė 6-tą vietą.
Labai džiugu, kad trenerės Ramunės Satkauskaitės auklėtiniai yra tarp geriausių Lietuvos čiuožėjų, kurie savo pasiekimais garsina Elektrėnų vardą visoje Lietuvoje.
Dėkojame Elektrėnų savivaldybei, sporto centro direktoriui už suteiktas sąlygas ugdyti dailiojo čiuožimo sportininkus.

Informaciją paruošė d.č. klubas „SVAJA“

 

Nuotraukoje: Deimantė Pulauskaitė ir Urtė Balsiukaitė su trenere Ramune Satkauskaite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų