Savivaldos diena: postus užėmė jaunimas

Savivaldos diena: postus užėmė jaunimas
Gražina Radzvilavičiūtė

Spalio 12 d. Elektrėnų savivaldybės administracijoje ir valdžioje viskas apsivertė aukštyn kojom. Postus ir specialistų pareigas išsidalino Savivaldos dieną minintys Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos vienuoliktokai.

Antradienį  naujų vėjų į savivaldybės pastatė įpūtė jaunimas. Lukas Rinkevičius pusdienį pabuvo meru, o Aurimas Jackevičius jam patarinėjo, Markas Žukovas ir Marius Šeškevičius dirbo mero pavaduotojais. Tikrinti, kaip vyksta Ledo rūmų renovacija, išvyko administracijos direktorius Vilhelmas Trakimavičius, o jo pavaduotojas Tadas Pačėsa liko revizuoti raštų.
Tačiau tokį originalų Savivaldos dienos minėjimą organizavusi Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus  specialistė jaunimo teisių apsaugai Liuda Baslykienė jaunimą prie naujų pareigų prileido ne taip lengvai. Iš pradžių jie turėjo rašyti motyvacinius laiškus, o po to dar išklausyti pačios L. Baslykienės paskaitos apie savivaldą ir net spręsti tikrą testą. Pavyzdžiui, Vaiko teisių apsaugos skyriuje norėjusios dirbti Erika Černiauskaitė ir Laura Tamulynaitė sprendė dalį testo, kurį reikėjo išlaikyti ir tikroms dabar skyriuje besidarbuojančioms specialistėms.
Po darbo pusdienio gimnazistai susitiko ir dalijosi įspūdžiais. Gerda Šipalaitė, Ignė Adamavičiūtė, grįžusios iš Verslo ir turto valdymo skyriaus, ir  Monika Girnytė, padirbėjusi Strateginio planavimo ir investicijų skyriuje, ginčijosi, kuris darbas sudėtingesnis ir atsakingesnis. Emilis Petkevičius, pusdienį praleidęs Viešųjų pirkimų skyriuje, taip pat paragavo kruopštumo. Brigita Pruskaitė padėjo savivaldybės gydytojui, o Rūta Misiūnaitė su Neringa Jankūnaite darbavosi Socialinės paramos skyriuje.
Originali Savivaldos diena ne tik išsklaidė iliuziją, jog tai – lengvi darbai, bet ir suteikė galimybę patiems šiuos darbus išbandyti ir nuspręsti, ar norės juos dirbti ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų