Gera, kai esi laukiamas

Gera, kai esi laukiamas

Apie Elektrėnų krašto Neįgaliųjų sąjungos ataskaitinį susirinkimą


Yra Elektrėnuose tokia organizacija, pavadinta Elektrėnų krašto neįgaliųjų sąjunga, kuriai jau 13 metų vadovauja Saulė Jakštienė.

 

Organizacijos sąrašuose yra net 379 žmonės, turintys kur ateiti arba pas kuriuos nueina sąjungos nariai. Šioje organizacijoje renkasi ne tik neįgalūs, bet ir aktyvūs vyresnio amžiaus žmonės, nenorintys užsidaryti savo namuose tik su savo rūpesčiais.
Spalio 13 d. šios organizacijos nariai susirinko į ataskaitinį susirinkimą, kuriame pirmininkė perskaitė pranešimą apie per metus nuveiktus darbus.
Gyvuoja ši organizacija iš rašomų projektų, bet dėl sunkmečio tie projektai kaskart vis mažiau finansuojami. Šiais metais nebuvo finansuotas projektas „Gerumas mus vienija“, todėl neįgalūs  vaikai negalėjo nuvykti į neįgalaus jaunimo stovyklą Druskininkuose. Kiti projektai pagal penkias programas buvo finansuojami ir vykdomi. Per metus 310 sąjungos narių gavo beveik 7 tūkst. paslaugų.
Šioje organizacijoje labai mėgstamos įvairios paskaitos, išvykos, bendros talkos, šventės, sporto varžybos ir pasikalbėjimai. Pasikalbėjimų šios organizacijos nariams reikia labiausiai. Gerai juk, kad yra kam pasiskųsti apie negalavimus, praradimus, išgirsti patarimą, užuojautą, ir kai yra su kuo švęsti reikšmingas gyvenimo akimirkas. Per šiuos metus iš gyvenimo išėjo 8 sąjungos nariai. Jie buvo pagerbti tylos minute.  
Ne vienas sąjungos narys pats negali ateiti į dienos centrą. Sąjungoje dirba 4 etatiniai darbuotojai, kurie lanko nevaikštančius ar besigydančius ligoninėje. Už lankymą atsakinga yra Laimutė Klinkevičienė. Ji visada yra laukiama sergančiųjų namuose taip, kaip sąjungoje laukiamas kiekvienas narys.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų