Sausio 26-ąją nuskambėjo trečiasis festivalis-konkursas „Akordeomanija“

Sausio 26-ąją nuskambėjo trečiasis festivalis-konkursas „Akordeomanija“

Besibaigiant pirmajam naujo mokslo metų pusmečio mėnesiui, sausio 26-ąją dieną, akordeo­nistai turėjo galimybę savo jė­gas išmėginti jau trečiajame akordeonistų festivalyje-konkurse „Akordeomanija“. Šiais metais į Elektrėnų meno mokyklą dalintis savo muzikiniais numeriais dalyviai susirinko iš keturių mokyklų: nuolatos glaudžius ir draugiškus ryšius palaikančias Elektrėnų ir Vievio meno mokyklų akordeonistų bend­ruomenes papildė Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ ir Vilniaus rajono Nemenčinės muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai. 29 festivalio-konkurso dalyviai buvo suskirstyti į 8 kategorijas pagal klases, o juos vertino kompetentinga 4 narių komisija. Sveikinimo žodį tarė Elektrėnų meno mokyklos pavaduotoja ugdymui, taip pat šiuo metu pavaduo­janti direktorių, Rasa Hopenienė, linkėjusi ne tik varžytis, bet neužmiršti pasidžiaugti atliekama muzika bei buvimu drauge.
Visi festivalio-konkurso dalyviai buvo apdovanoti medaliais bei laureatų ir diplomantų diplomais. Tarp diplomantų pateko Elektrėnų meno mokyklos mokiniai: Joana Dzetlauskaitė, Vygintas Kozėlla ir Alvita Nastulevičiūtė. O laureatų vardus pelnė elektrėniečiai: mažiausioji konkurso dalyvė, 5 metų Liepa Baublytė, Ąžuolas Baublys, Emilija Venskutonytė, Evelina Makūnaitė, Juozas Taraškevičius, Neila Ban­dinskaitė, Monika Liekytė, Karolis Norkūnas, Paulius Norkūnas, Matas Lazar ir Jonas Baublys. Mokinius konkursui paruošė mokytojos Auksuolė Merkienė ir Rasa Matuliūkštytė.
Renginio dalyvius nuoširdžiai sveikino bei apdovanojo šiais metais prisijungusios Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ bei Nemenčinės muzikos mo­kyklos mokytoja A. Jasiukevičienė bei festivalio-konkurso „Akordeomanija“ organizatorės, moky­tojos S. Minkevičė, A. Merkienė ir R. Matuliūkštytė. Besidžiaugiant puikiais mokinių pasiekimais, sklandžiai praėjusiu renginiu, mokytojos linkėjo ir toliau nenustoti tobulėti, bendradarbiauti, džiaugtis atliekama muzika bei didžiausios sėkmės jauniesiems atlikėjams ateityje!

Rasa Matuliūkštytė,
EMM akordeono mokytoja

 

Nuotraukoje: Festivalio-konkurso „Akordeomanija“ dalyviai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų