Sausio 13 d.

Sausio 13 d.

Sausio 13 d. savivaldybės vadovai dalyvavo Laisvės gynėjų dienos paminėjime „Atmintį išsaugokim ateinančioms kartoms“.

Meras Kęstutis Vaitukaitis priminė 1991 m. Sausio 13-osios įvykius, pasidalijo mintimis, kaip už laisvę kovojo kitos šalys ir pakvietė tylos minute pagerbti žuvusiųjų atminimą.

Elektrėnų savivaldybės literatų klubas „Strėva“ susirinkusiesiems parodė literatūrinę kompoziciją, koncertavo Elektrėnų meno mokyklos atlikėjai ir kultūros centro kolektyvai.

Sausio 16 d. Nacionalinėje dailės galerijoje iškilmingai įteikti Kunigaikščio Gedimino vardo apdovanojimai savo darbais ir visuomenine veikla labiausiai nusipelniusiems Vilniaus krašto žmonėms.

Šventėje pagerbti ir Elektrėnų savivaldybės gyventojai: III laipsnio apdovanojimas „Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje“  įteiktas Danutei Suchockienei už įvairių bendruomenės poreikius atitinkančių paslaugų teikimą neįgaliesiems ir senyvo amžiaus asmenims vienoje įstaigoje, III laipsnio apdovanojimas „Už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje“ įteiktas Onai Patronaitienei už vietinių senųjų amatų tradicijų puoselėjimą. Padėkos raštai už Vilniaus regiono socialinės-ekonominės plėtros spartinimą įteikti Reginai Berūkštienei ir Henrikui Petrauskui.

Šventėje dalyvavo ir nominantus pasveikino meras Kęstutis Vaitukaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. spec. Ramutė Strebeikienė ir nominantų artimieji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų