Rugsėjo 1 d.

Rugsėjo 1 d.

Rugsėjo 1 d. savivaldybės vadovai ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai aplankė mokyklų bendruomenes ir pasveikino Rugsėjo 1–osios proga. Meras Kęstutis Vaitukaitis sveikino Elektrėnų pradinės mokyklos, Kietaviškių pagrindinės mokyklos bendruomenes.

Mero pavaduotojas Viktoras Valiušis lankėsi Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje  ir Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje. Administracijos direktorius Henrikas Petrauskas pasveikino Vievio pradinės, Vievio gimnazijos ir Kietaviškių pagrindinės mokyklos bendruomenes. Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vaidas Bernotas aplankė Beižionių ir Kietaviškių pagrindines mokyklas. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai lankėsi savo kuruojamose mokyklose.

Rugsėjo 1-osios šventė tęsėsi atrakcionų parke „Vaikų pasaulis“, kurią tradiciškai organizuoja Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras.

Šiais mokslo metais bendrojo lavinimo mokyklose mokysis 3171 mokinys. Elektrėnų savivaldybėje, kaip ir visoje Lietuvoje, mokinių skaičius mažėja. Į pirmą klasę atėjo 212 pirmokų, į dvyliktą – 361 abiturientas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų