Rinkimams artėjant

Rinkimams artėjant
Sausio 11 d. Elektrėnų rinkiminės apygardos komisija rinkosi į posėdį, kuriame svarstė rinkiminių apylinkių komisijų ir pirmininkų kandidatūras. Šiuose savivaldos  rinkimuose įdomu tai, kad net penkiose rinkiminėse apylinkėse neatsiranda norinčių dirbti komisijos pirmininkais.

Šiuo laikotarpiu Elektrėnų savivaldybėje kuriasi arba veikia net 12 partijų, bet, pasak Rinkiminės komisijos pirmininko Raimondo Hopeno, dokumentus pridavę kol kas yra tik 4 partijos ir sąrašus pristatė 6 nepriklausomi kandidatai. Viso į rinkimus kandidatuoja 9 nepriklausomi kandidatai: Mark Donec, Saulius Girčys, Vygantas Liutkus, Mykolas Masys, Edita Paberalienė, Andrius Paberalis, Antanas Šalkauskas, Valdas Škadauskas, Daina Žymantienė. Iš nepriklausomų kandidatų du – Antanas Šalkauskas, Elektrėnų seniūnas, ir Valdas Škadauskas, Sporto mokyklos direktorius – eidami dabartines savo pareigas kartu ir tarybos nariais būti negali.
Partijų gausa Elektrėnų savivaldybėje taip pat nereiškia, kad susikūrė nauja partija ir į ją atėjo nauji žmonės. Partijos naujos, bet politikų vardai jau žinomi. Lietuvos centro partijai vadovauja Kristijonas Kameneckas, sąrašuose buvęs ir su liberalcentristais, ir su Liberalų sąjūdžiu. Partiją „Jaunoji Lietuva“ Elektrėnuose kuria Danas Dambrauskas, pabėgęs iš jaunųjų liberalcentristų. Naujai sukurtos Krikščionių partijos skyriaus Elektrėnuose pirmininkas – Henrikas Petrauskas, Socialistiniam liaudies frontui Elektrėnuose vadovauja Edikas  Jegelevičius.
Kaip matome, margi nepriklausomi ir partijų  kandidatai veržiasi valdyti Elektrėnų savivaldybę. Partijų sąrašai paskelbti turėtų būti tik sausio pabaigoje, tada jau ir spręsime, kurį valdovą sau išsirinkti. Rinkimai į savivaldą vyks vasario 27 d.

Red.inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų