R. Palaitis pasižvalgė po bendrapartiečio valdas

R. Palaitis pasižvalgė po bendrapartiečio valdas

Praėjus savaitei po baikerio nužudymo ir parai po stambios, 140 tūkst. nuostolį padariusios  vagystės iš Lietuvos elektrinės teritorijos, rugpjūčio 4 d. pasižvalgyti po bendrapartiečio, Liberalų ir centro sąjungos nario Kęstučio Vaitukaičio valdas jo kvietimu atvyko Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis. Vizitas, pasak Elektrėnų policijos komisariato viršininko Andžej Grudinskij, tik grįžusiam į darbą po atostogų,  nebuvo planuotas.

Red. inf.

Lydimas savivaldybės vadovų – mero K. Vaitukaičio, pavaduotojo Viktoro Valiušio ir administracijos direktoriaus pavaduotojo Vaido Bernoto – ministras užsuko į Elektrėnų policijos komisariatą, kuriame darbuotojus informavo apie esamą valstybės ekonominę situaciją, apie valstybės biudžetą. Ministras apgailestavo, kad dėl sunkios padėties tenka „susiveržti diržus“ ir paragino pareigūnus iki metų pabaigos stengtis išgyventi iš turimų lėšų.

Komisaras A. Grudinskij ministrui skundėsi, kad  turimas degalų atsargas jie jau naudoja spalio mėnesio sąskaita, ir jei negaus papildomai lėšų, negalės į iškvietimus vykti tiek, kiek reikės savivaldybės gyventojams. A. Grudinskij sakė, kad degalams lėšų šiais metais numatyta tiek pat, kiek ir pernai, bet šiais metais išaugo degalų kainos. R. Palaitis mano, kad pareigūnams padėti galėtų savivaldybė, bet meras sakė, kad policijos finansavimo galimybes aptarti galėsiantis tik rugsėjo mėnesį, kai bus žinomas devynių mėnesių savivaldybės biudžeto vykdymas.

Ministras atsakė į pareigūnų klausimus apie statutinių valstybės tarnautojų pensijinio amžiaus keitimą, atrankas į aukštesnes pareigas ir kt.

R. Palaitis taip pat aplankė  Elektrėnų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą ir Lietuvos elektrinę, kuri dabar jau priklauso „Lietuvos energijai“. Elektrėnų ugniagesių gelbėtojų pareiga yra saugoti šaliai strategiškai svarbų objektą – elektrinę, todėl ministras su Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku Giedriumi Sakalinsku, AB „Lietuvos energija“ generaliniu direktoriumi Daliumi Misiūnu kalbėjo apie elektrinės priešgaisrinį saugumą ir jam užtikrinti kitais metais reikalingą finansavimą.

Ministras domėjosi elektrėniečių ugniagesių gelbėtojų bėdomis, apžiūrėjo jų turimą techniką, darbo ir poilsio sąlygas. R. Palaitis kalbėjo apie priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pastatą, neremontuotą 40 metų, apie ugniagesių gelbėtojų darbo sąlygas, papildomų etatų finansavimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų