Prieš Kalėdas – tradicinis šaškių turnyras

Prieš Kalėdas – tradicinis šaškių turnyras
Gruodžio 19 d., šeštadienį, į Elektrėnų Sporto, turizmo ir pramogų centrą sugužėjo Kauno, Trakų, Jonavos ir, žinoma, Elektrėnų šaškininkai. Įvyko tradicinis, jau dvidešimt septintas Kalėdinis šaškių turnyras. Jame rungėsi aštuoni elektrėniečiai.

Šaškių turnyras vyko tokia tvarka: visi 20 žaidėjų turėjo sužaisti tarpusavyje, vienai partijai buvo skirtos 6 minutės. Taigi tai buvo žaibo turnyras, o pertraukų metu žaidėjai ne tik vaikščiojo nuo vienos šaškių lentos prie kitos, bet dar ir paplepėti bei pasivaišinti spėjo. Šaškininkai į turnyrą susirinko ne tik laurų skinti, bet ir nusiteikę maloniai praleisti laiką. Todėl aršios konkurencijos buvo maža: kur jau ten toks jausmas prieš pat didžiąsias metų šventes! Be to, vienintelė turnyre dalyvavusi moteris – kaunietė Genovaitė Bukauskienė – kaip tik šventė savo jubiliejų.
Susumavus visas pergales, pralaimėjimus ir lygiąsias, paaiškėjo turnyro nugalėtojai. Trečiosios vietos suvenyrą Kaunan išsivežė Audrius Šalkauskas, o antroje vietoje liko nuo nugalėtojo atsilikęs vos vieno taško skirtumu trakietis, sporto meistras Kęstutis Blaževičius. Na o nugalėtoju tapusiam turnyro organizatoriui elektrėniečiui, šaškių didmeistriui Anatolijui Šugajevui juokais teko atsiprašinėti užėmus pirmąją vietą. Neblogai pasirodė ir šeštoje vietoje atsidūrė ir elektrėnietis Juozas Žydelis.
Knygomis „Elektrėnų kraštas“ buvo apdovanoti ketvirtasis turnyro šaškininkas kaunietis Emilijus Jurkynas bei jubiliatė G. Bukauskienė, beje, užėmusi penktą vietą.
Už pagalbą organizuojant turnyrą A. Šugajevas reiškia padėką Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriui Henrikui Petrauskui, Sporto, turizmo ir pramogų centro direktoriui Kęstui Vitkauskui ir sporto renginių organizatorei Neringai Milašienei.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų