Praėjusią savaitę pradėjo tris ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK praėjusią savaitę pradėti trys ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos  baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti).

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

Rugsėjo 15 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau –Elektrėnų PK) Viešosios policijos skyriaus  patrulio būrio pareigūnai 13.20 val. Elektrėnuose, Rungos gatvėje, ties parduotuve „Maxima“ sustabdė neleistinoje vietoje perėjusius du Elektrėnų gyventojus A.J (gim. 1988 m.) ir A.V. (gim. 1985 m.). Jaunuoliai su pareigūnais bendravo nemandagiu tonu, keistai elgėsi, vieno iš jaunuolių akyse matėsi nuovargis. Pareigūnams kilo įtarimas jog asmenys gali būti apsvaigę nuo narkotinių medžiagų. Jų apžiūros metu A.J. drabužių kišenėje buvo surastas cigarečių pakelis, kurio viduje rastas polietileninis maišelis užspaudžiamu galu su baltos spalvos milteliais viduje, kaip įtariama, narkotine ar psichotropine medžiaga, A.V. drabužių kišenėje rastas arbatinis šaukštelis bei medicininis švirkštas.

Pareigūnams belaukiant Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjų,  apie 13.25 val., toje pačioje gatvėje, ties parduotuve ,,Maxima“,  buvo pastebėti dar du įtartini jaunuoliai, kaip vėliau paaiškėjo, taip pat Elektrėnų gyventojai V.G. (gim. 1990 m.) ir D.G. (gim. 1985 m.). Bendraujant su jais pareigūnams taip pat kilo įtarimas, kad asmenys gali būti apsvaigę nuo narkotinių medžiagų. Apžiūros metu pas V.G. rankinėje buvo surasta piniginė, kurios viduje buvo du polietileniniai maišeliai. Vieno maišelio viduje buvo baltos spalvos milteliai, kaip įtariama narkotinė ar psichotropinė medžiaga, kitame maišelyje buvo miltelių liekanos. Kadangi visi sulaikytieji buvo įtariami apsvaigę nuo narkotinių medžiagų,  jie buvo nuvežti į pirminės sveikatos apžiūros įstaigą apsvaigimui nuo narkotinių medžiagų nustatyti.

Rugsėjo 16 d. Elektrėnų PK Patrulių būrio pareigūnai 21.28 val. Elektrėnuose, Sodų gatvėje, šalia elektros prekių parduotuvės, sustabdė patikrinimui automobilį „CITROEN“, vairuojamą Vievio gyventojo M.V. (gim. 1991 m.). Atliekant anksčiau teisto keleivio E.G. (gim. 1990 m.) asmens apžiūrą, buvo rastas polietileninis maišelis su baltos spalvos milteliais ir popierinis lankstinukas su tokiais pačiais milteliais, kaip įtariama, narkotine medžiaga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų