Gelbstint žmonių gyvybes panaudotas elektros impulsinis prietaisas

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai gelbėdami žmonių gyvybes panaudojo elektros impulsinį prietaisą ,,Taser“.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Šių metų rugsėjo 17 d., apie 20.00 val., Elektrėnų PK Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose gavo pranešimą, kad Kietaviškių seniūnijoje daugiabutyje pareigūnams reikalinga pagalba. Viename iš butų, neblaivus I.V. (gim. 1974 m.), atsukęs gamtinių dujų balioną ir laikydamas rankose žiebtuvėlį grasino susprogdinti butą.

Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, pasikalbėti su pačiu I.V. nepavyko, asmuo buvo nusiteikęs agresyviai ir toliau grasino atsukti dujas. Kadangi viename iš kambarių buvo ir jo mažametė dukra ir kilo grėsmė jos saugumui, pareigūnai į pagalbą iškvietė ugniagesius gelbėtojus, kurie, bandydami patekti į vidų, išdaužė vonios kambario langą. Tuo metu į vonią su peiliu rankoje įbėgo ir pats I.V. Esant tokiai situacijai buvo priimtas skubus sprendimas panaudoti elektros impulsinį prietaisą ,,Taser“. Kadangi bute pasklido dujų kvapas ir kilo grėsmė pastato ir aplinkinių žmonių saugumui, pareigūnams teko nutraukti elektros impulso ciklą. Prieš I.V. buvo panaudoti koviniai veiksmai ir po didelio jo pasipriešinimo policijos pareigūnai uždėjo agresyviai nusiteikusiam I.V. antrankius bei iškvietė medikus. Šie apžiūrėję mergaitę perdavė ją motinai.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d. dėl pasikėsinimo sunaikinti turtą visuotinai pavojingu būdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų