Praeivis sulaikė nepilnametį chuliganą

Sausio 3 d., apie 16.45 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatas (toliau – Elektrėnų PK) gavo pranešimą, kad Elektrėnuose, prie Draugystės g. 5 namo, sulaikytas vaikas, spardęs ir vartęs gelžbetonines šiukšliadėžes.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

 

Pareigūnus įvykio vietoje pasitiko Elektrėnų gyventojas, tapęs vaikų chuliganiškų veiksmų liudytoju ir sulaikęs vieną iš chuliganų, kaip vėliau nustatyta, penkiolikmetį V. T., kuris perduotas globėjui.

Elektrėnų PK pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 175 str. (Nepilnamečių nuo keturiolikos iki šešiolikos metų padarytas nedidelis chuliganizmas arba chuliganizmas, taip pat tyčinis suaugusiųjų garbės ir orumo žeminimas – užtraukia baudą tėvams arba globėjams (rūpintojams) nuo penkiasdešimties iki vieno šimto litų).

Elektrėnų PK pareigūnai dėkingi Elektrėnų gyventojui, užkardžiusiam teisės pažeidimą ir sulaikiusiam nepilnametį.

Raginame visus Elektrėnų savivaldybės gyventojus nebūti abejingiems daromiems teisėtvarkos pažeidimams, būti bendruomeniškiems, apie pastebėtus asmenų daromus pažeidimus juos įspėti ar informuoti policijos pareigūnus telefonais: bendruoju pagalbos telefonu 112, tiesiogiai Elektrėnų PK telefonu (8 528) 34000 arba pasitikėjimo telefonu (8 528) 39637.

Nepamirškime, kad tik bendros visuomenės ir policijos pastangos bei veiksmai yra reikšmingas indėlis kovoje su nusikalstamumu ir teisės pažeidimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų