Chuliganiškas motociklo vairavimas

2011 m. rugsėjo 26 d., apie 14.00 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Patrulių būrio pareigūnai Elektrėnuose, Draugystės gatvėje, nustatė chuliganiško vairavimo atvejį, kai dvidešimt trijų metų T. B., vairuodamas motociklą, vienoje iš pagrindinių ir judriausių gatvių važiavo pirmąja eismo juosta, susilygino su antrąja eismo juosta važiuojančiu automobiliu, staigiai stabdė, po to dėl chuliganiškų paskatų, norėdamas atkreipti aplinkinių dėmesį, staigiai padidino greitį ir apie 10 – 20 metrų važiavo ant vieno galinio rato, taip keldamas pavojų sau, antrąja eismo juosta važiavusio automobilio vairuotojui ir keleiviams bei šaligatviu ėjusiems pėstiesiems.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Jam buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) 1242 str. 2 d. (Chuliganiškas vairavimas, tai yra kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų, keliantis pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui) ir skirta administracinė nuobauda – 1000 litų bauda su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu 1 metams.

Trakų r. apylinkės teismas, išnagrinėjęs T. B. skundą dėl Elektrėnų PK priimto nutarimo ir administracinio teisės pažeidimo bylą, konstatavo, kad Elektrėnų PK nutarimu pagrįstai ir teisėtai pripažino, jog administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo Kelių eismo taisyklių pažeidimus padarė dėl chuliganiškų paskatų, o pažeidimai sukėlė pavojų atsakomybėn traukiamo asmens ir kitų žmonių saugumui. Skundas netenkintas.

Trakų r. apylinkės teismo nutartis gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų