Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotikais

2011 m. sausio 12 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.  (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti).

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

 

Apie 19.44 val. Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Elektrinės gatvėje, patikrino automobilį „Audi 80“ ir juo važiavusius asmenis. Patikrinimo metu, šalia priekinės keleivio sėdynės, kur sėdėjo Elektrėnų gyventojas J. D. (gim. 1990 m.), pareigūnai rado rūkymui skirtų popierėlių, įpakuotų į pakelį su užrašu „OCB“, o po sėdyne popieriaus lankstinuką su augalinės kilmės, žalios spalvos medžiaga, įtariama, kad tai – narkotinė medžiaga marihuana.

J. D. prisipažino, kad tai jis paslėpė šias medžiagas, kai suprato, jog policijos pareigūnai tikrins automobilį. Taip pat prisipažino, kad prieš kelias valandas pats jas vartojo. J. D. pristatytas į medicinos įstaigą patikrinti, ar nėra apsvaigęs nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Dėl nusikalstamos veikos padarymo D. J. gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Jei medicinos specialistai nustatys, jog D. J. buvo apsvaigęs nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, jis bus patrauktas ir administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 44 str. 1 d. (Narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimas be gydytojo paskyrimo – užtraukia baudą iki penkių šimtų litų).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų