Eismo saugumo padėtis Elektrėnuose 2011 m. gruodžio mėnesį

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatas (toliau – Elektrėnų PK) informuoja, kad Elektrėnų savivaldybėje per 2011 m. gruodžio mėnesį įvyko 18 eismo įvykių, vieno jų metu nukentėjo žmonės.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

 

Daugiausiai eismo įvykių įvyko Elektrėnų mieste – 7, vieno jų metu nukentėjo automobilio keleivė; Vievio mieste – 2 eismo įvykiai. Kitose savivaldybės gyvenvietėse iš viso įvyko 3 eismo įvykiai, kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda – 4, savivaldybės keliuose įvyko 1 eismo įvykis, iš kurių vienas – dėl į kelio važiuojamą dalį staiga išbėgusio laukinio gyvūno. Daugiausiai eismo įvykių įvyko dėl saugaus atstumo nesilaikymo – 10, dėl saugaus greičio nepasirinkimo – 5 eismo įvykiai.

Dėl neblaivių vairuotojų kaltės spalio mėnesį įvyko 4 eismo įvykiai, iš 10 eismo įvykio vietų transporto priemonių vairuotojai pasišalino, 3 iš jų išaiškinti.

Gruodžio mėnesį Elektrėnų savivaldybės teritorijoje avaringiausios dienos buvo penktadienis ir šeštadienis – šiomis dienomis įvyko 10 eismo įvykių, sekmadienį įvyko 4 eismo įvykiai, antradienį įvyko 3 eismo įvykiai, ketvirtadienį įvyko 2 eismo įvykiai, pirmadienį, trečiadienį ir sekmadienį – po 1 eismo įvykį.

Avaringiausia valanda nuo 12 val. iki 13 val. – 3 eismo įvykiai, nuo 15 val. iki 21 val. įvyko 6 eismo įvykiai.

Per spalio mėnesį Elektrėnų PK pareigūnai išaiškino 188 Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Iš jų: 8 greičio viršijimo atvejai, 19 atvejų, kai vairuotojai buvo neblaivūs, 1 chuliganiško vairavimo atvejis, 49 pėsčiųjų ir dviratininkų padaryti pažeidimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų