Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų ir administracinio teisės pažeidimo byla dėl akcizais apmokestinamų prekių

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų ir administracinio teisės pažeidimo byla dėl akcizais apmokestinamų prekių
Rugsėjo 16 d. policijos pareigūnai, vykdydami tikslines prevencines priemones, Elektrėnuose, Trakų gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“.

Atliekant automobilio ir jame buvusių asmenų patikrinimo procedūras, pas Elektrėnų gyventoją D.Š. (gim. 1977 m.) rasti ir paimti du popieriniai lankstinukai su šviesios spalvos milteliais, kaip įtariama, narkotine medžiaga.
Dėl šio fakto Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos požymius, numatytus Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti).
Rugsėjo 18 d. policijos pareigūnai Elektrėnų sav., Kietaviškių sen. nustatė, jog V.V. (gimusi 1960 m.) nepažįstamam asmeniui pardavė 0,5 l talpos degtinės su Rusijos Federacijos nustatyto pavyzdžio banderole.
V.V. pradėta administracinio teisės pažeidimo byla dėl teisės pažeidimų požymių, numatytų LR administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. 1 d. (akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką).

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų