Pavogtas Sauliaus Bauro dviratis. Jei matėte, praneškite

Iš vagies nelauk pasigailėjimo, skelbia lietuvių liaudies patarlė. Nepasigailėjo vagis ir žymaus neįgalaus bėgiko Sauliaus Bauro: penktadienį, liepos 29 d., apie 10 val. ryto, iš Elektrinės g. 11 namo laiptinės vagis išsivedė specialiai S. Baurui pritaikytą mėlynos spalvos „Ford“ dviratį ir atsisėdęs nuvažiavo garažų link.

Nepadėjo net S. Bauro sūnaus, kuris tapo nusikaltimo liudininku, pagalbos šauksmai.

Kaip sakoma, viena bėda – ne bėda. Prieš dvi savaites Saulius išėjo iš darbo Lietuvos elektrinėje, o dabar dar tapo ir vagystės auka.

Pavogtas buvo specialiai Sauliui pritaikytas, Lietuvoje – toks vienintelis dviratis: stabdžiai įrengti tik kairėje vairo pusėje, pasviręs balnelis, pritaikyti pedalai. Jį prieš penkerius metus televizijos laidoje „Bėdų turgus“ S. Bauras gavo iš dviratininko, dukart olimpinio čempiono Gintaro Umaro.

Sunku nustatyti, kokia tokio dviračio vertė, tačiau Sauliui jis – neįkainojamas. „Likau kaip be kojų,“ – apgailestauja S. Bauras, per savaitę šiuo dviračiu nuvažiuodavęs apie100 kilometrų ir apvažiuodavęs visą savivaldybę, numindavęs net į Vilnių.

Sauliui dviratis labai reikalingas ne tik dėl sportinės formos palaikymo ir treniruočių, bet ir dėl judėjimo laisvės.

„Kas jiems iš to? Kodėl tokie žmonės?“ – retoriškai klausė bėgikas, garsinantis Elektrėnus visoje šalyje. 2005 Metų garbės apdovanojimuose Saulius buvo nominuotas Metų optimistu. O dabar, kai sportininkas ruošiasi rugpjūčio 19 d. vyksiančiam tradiciniam, jau tryliktam „Bėgimui su Sauliumi Bauru“ į Trakus, jam tenka rūpintis ne treniruotėmis, o pavogto dviračio paieška.

„Elektrėnų kronika“ kreipiasi į visus geros valios žmones: jei kas matė žmogų, važiuojantį mėlynu, dviračiu, su užrašu „Ford“, su stabdžiais kairėje pusėje, pasvirusiu balneliu, praneškite policijai anoniminiu pasitikėjimo telefonu 39637.

Red. inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų