Pavasario šeštadieniais Elektrėnų viešojoje bibliotekoje – „Šeimų kovos“

Šeštadieniais viešosios bibliotekos kviečia visos Lietuvos šeimas į nacionalinę viktoriną „Šeimų kovos“. Šeimos varžysis dėl sumaniausios titulo, o tėvai sužinos, kaip kalbėtis apie internetą ir kaip apsaugoti vaikus nuo jame slypinčių pavojų. Akciją organizuoja projektas „Bibliotekos pažangai“ drauge su Lietuvos viešosiomis bibliotekomis.

„Vasario mėnesį vykusios „Protų kovos“ pritraukė daugiau nei 20 tūkst. žaidėjų iš visos Lietuvos, daugiausia – vaikų ir paauglių. Šių viktorinų metu vaikai ne tik varžėsi atsakinėdami į klausimus, bet ir sužinojo pagrindines atsargaus elgesio internete taisykles. Dabar atėjo metas šias taisykles įsisavinti ir tėvams, o smagiausia tai daryti žaidžiant“, – sako kampanijos „Atsargus internete“ koordinatorė Inga Manelytė.

95 proc. tėvų mano, kad būtent jų pareiga yra supažinti savo vaikus su galimais asmens duomenų apsaugos pažeidimais internete ir priemonėmis jų išvengti. Tai rodo kovo pradžioje paskelbti Lietuvos vartotojų instituto atlikto tyrimo duomenys. Vis dėlto dalis tėvų gali neturėti pakankamai žinių, kaip kalbėtis su vaikais apie internetą, ką drausti, o ką leisti.

„Akcija „Šeštadieninės „Šeimų kovos“ bibliotekoje“ kaip tik ir siekiame, kad bendraudami su vaikais tėvai daugiau sužinotų apie tai, ką jų atžalos veikia internete, kaip virtualioje realybėje leidžia laiką. Juk viktorina taip pat vyks naudojantis kompiuteriais, o tokia bendra patirtis visus suartina“, – teigia I. Manelytė.

Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje iš viso įvyks dvi „Šeimų kovos“: pirmoji – kovo 26 dieną, antroji – balandžio 2 dieną. Pirmasis žaidimas skirtas kelionėms, atradimams ir išradimams, antrasis – įsimintiniausiems knygų herojams. Abiejų viktorinų pradžia – 11 val. Registracija – nuo 10.30 val.

Daugiau informacijos rasite viešojoje bibliotekoje arba tel. : 8 672 89618

Elektrėnų sav. bibliotekos inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų