Naudotis mobiliuoju internetu kompiuteryje – dar pigiau

Naudotis mobiliuoju internetu kompiuteryje dabar dar paprasčiau. Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pasiūlė mobiliojo interneto kompiuteriui pakuotę su modemu, kurios kaina – vos 99 litai. Tai yra pusantro karto pigiau, nei kainuoja kitos tokios paslaugos pakuotės rinkoje.

Laisvė rinktis ir planuoti

„Tele2“ prekės ženklo vadovė Greta Morkevičiūtė sako, kad pradėti naudotis mobiliuoju internetu kompiuteryje yra labai paprasta. Išankstinio mokėjimo „Tele2“ interneto pakuotėje yra viskas, ko reikia – 3,6 Mbps spartos modemas, jungiamas prie USB jungties kompiuteryje, ir SIM kortelė, jau papildyta 5 litais.

„Vartai į pigiausio Lietuvoje išankstinio mokėjimo mobiliojo interneto pasaulį atsiveria be jokių sutarčių ir įsipareigojimų. Vartotojas tiesiog užsisako 1 GB duomenų, kurio pakanka kasdienėms reikmėms – naršymui, elektroniniam paštui, vaizdo įrašų peržiūrai internete“, – pasakoja G. Morkevičiūtė.

Pasak jos, mokestis priklauso nuo to, per kiek laiko klientas šį duomenų kiekį išnaudoja. Nusprendus jį panaudoti per dieną, paslauga kainuos 4 litus, per savaitę – 9 litus, o jei mobilaus interneto prisireikia tik retkarčiais ir neilgam – mėnesiui paslauga kainuos tik 19 litų.

Patogu papildyti

„Paprasta ne tik pradėti naudotis mobiliuoju internetu, bet ir planuoti išlaidas. Jei pasiekėte 1 GB ribą, nedelsdami galite užsisakyti kitą paslaugos paketą už tokią pat gerą kainą“, – išankstinio mokėjimo mobiliojo interneto kompiuteryje privalumus aiškina „Tele2“ atstovė.

Anot G. Morkevičiūtės, mobiliojo interneto sąskaitos nebūtina atskirai pildyti. Galima tiesiog nuskaičiuoti papildymo sumą nuo susietos „Tele2“ ar „Pildyk“ sąskaitos. Tokiu būdu nekyla sunkumų jei prireikus papildyti interneto sąskaitą klientas po ranka neturi savo elektroninės bankininkystės duomenų, o prekybos centrai jau uždaryti.

„Tele2“ mobilusis internetas veikia visur, kur yra „Tele2“ mobilusis ryšys. Didžiuosiuose ir keliolikoje kitų Lietuvos miestų galima naudotis 3G mobiliuoju internetu, likusioje šalies dalyje – EDGE ir GPRS duomenų ryšiu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų