Pavasarį paskelbė „Aukso paukštė“

Pavasarį paskelbė „Aukso paukštė“
Šį pavasarį ypatingai laukiame, kada nubus gamta, į gimtuosius lizdus sugrįš paukščiai ir po sunkios žiemos pasveikins mus: „Gyvi! Su pavasariu…“.

Bet yra toks kraštas, Žiežmariai, į kur, nebodama šaltos žiemos, atskrido „Aukso paukštė“. „Aukso paukštė“ – tai 1999 metais Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų švenčių fondo įsteigtas apdovanojimas kolektyvams, šalyje ir užsienyje garsinusiems muzikines tradicijas. Šis garbingas apdovanojimas šiais metais atiteko  Žiežmarių seniūnijos Ringailių folkloriniam ansambliui, švenčiančiam savo veiklos trisdešimtmetį, kuriam vadovauja Aldona Kamantrauskienė.  Į šio apdovanojimo įteikimo šventę, kaip geriausi draugai,  buvome pakviesti ir mes, Elektrėnų bendruomenės iniciatyvų centro ansamblis „Kibirkštėlė“.
Žiežmarių kultūros centre vyko graži šventė, kurioje buvo prisimintas Ringailių ansamblio nueitas kelias, jų dainos ir šokiai, skambėję ne tik Lietuvos miestuose ir miesteliuose, bet ir plačiajame pasaulyje. „Aukso paukštės“ apdovanojimą Ringailių ansambliui įteikė Lietuvos televizijos laidos „Duokim garo“ vedėja Loreta Sungailienė. Džiaugėmės kartu, dainavome kartu, prisimindami 20 metų Lietuvos nueitą kelią, nes šventė vyko Kovo 11 d., Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Nijolė Ramanauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų