Paskutinis vasaros pasispardymas džiazo ritmu

Paskutinis vasaros pasispardymas  džiazo ritmu

Šeštadienį, rugpjūčio 27 d., aikštėje prie Elektrėnų kultūros centro buvo karšta. Paskutinį vasaros šeštadienį elektrėniečius kaitino ne tik paskutiniai karšti saulės spinduliai, bet ir nugriaudėjusio džiazo festivalio „Jaunystė 2011“ garsai.

Gražina RADZVILAVIČIŪTĖ

Festivalį pradėjo mažieji „Elektrėnų žiburiukai“ – pavasarį Elektrėnų meno mokykloje vykusio džiazo festivalio-konkurso laureatai iš Kaišiadorių, Vievio, Vilniaus. Apšildę renginio atmosferą ir tinkamai nuteikę publiką jaunieji džiazo atlikėjai sceną užleido džiazo vilkams – „Dainius Pulauskas Group“.

Iš Vievio kilęs garsus klavišininkas, aranžuotojas, kompozitorius Dainius Pulauskas į Elektrėnus atvyko lydimas geriausių džiazo muzikantų – bosisto Leonido Šinkarenkos, būgininko Lino Būdos, trimitininko Valerijaus Ramoškos, saksofonininko Rimanto Brazaičio ir jo kolegos Kęstučio Vaiginio. Sužavėta pasirodymu į sceną kilo ir visų elektrėniečių vardu muzikantus sveikino ir dėkojo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos mokytoja Aldona Suslavičienė.

2008 m. atgimęs džiazo festivalis kasmet sulaukia vis daugiau jaunų muzikantų. Elektrėniečiai „The Cocktails“ – vieni jų. Vos prieš pusmetį jaunimo muzikos festivaliui „Sfera“ susibūręs jaunimas atlikdamas ne tik žinomus „coverius“, bet ir savo kūrybos dainas, privertė publiką pajudėti.

Vakarėjant publikai nuobodžiauti neleido „Retired Musicians Social Club“, „Jing’a’ling“, „ReedNoBrass“.

Festivalį užbaigė nuolatiniai „Jaunystės“ dalyviai „The Magic Time Orchestra“ – Eugenijaus Vedecko vadovaujamas Vilniaus Karolininiškių muzikos mokyklos bigbendas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų