Elektrėnuose yra aktyvaus jaunimo!

Elektrėnuose yra aktyvaus jaunimo!

Nors paklausę garbingo amžiaus žmonių išgirstume, kad auganti karta, neva, yra labai bloga, manyčiau, kad toks stereotipas yra išties klaidingas. Turbūt dėl to, jog kalbėti apie didelę grupę žmonių ir jiems taikyti vienodus epitetus – retai teisinga.

Edgaras Tomas PABERALIS

Galime drąsiai didžiuotis, jog Elektrėnuose yra aktyvių, kūrybingų, iniciatyvių jaunų žmonių! Žinoma negalėčiau paneigti to fakto, kad, kaip ir visur, taip ir mūsų mieste yra nemažai nemandagių, nekultūringų, piktų jaunuolių, tačiau jie neturėtų užgožti jiems priešingų.

Mūsų mieste yra tokių, kurie jaučia meilę savo kraštui, šaliai, kurie turi idėjų, stengiasi jas įgyvendinti, stengiasi dirbti kitų gerovės vardan. Šių aktyvistų gausu ne tik pavieniui, tačiau jie jungiasi ir į įvairias organizacijas, tokias kaip Elektrėnų Jaunieji šauliai, Elektrėnų Marijos Kankinių Karalienės parapijos jaunimo grupelės, įvairūs meno kolektyvai bei kt.

Elektrėnuose taip pat veikia neseniai pirmąjį savo gimtadienį atšventęs Elektrėnų Jaunimo Centras (EJC), kuris jungia būtent aktyvų, visuomeninį jaunimą. Pats EJC prisistato, kaip „atvira ir saugi erdvė 14 – 29 metų jaunuoliams, ieškantiems saugios aplinkos, naujų buvimo kartu formų, turintiems laisvo laiko, tačiau nežinantiems, kaip ir kur jį turiningai praleisti“. Šio centro nariai kartu gali lengviau įgyvendinti savo planus ir tikslus. Būtent EJC narių dėka šią vasarą ir vėl galėjome džiaugtis jaunimą sutraukiančiomis „Kino naktimis“ bei šėlti organizuotose diskotekose. Tikėsimės, jog šis centras ateityje mūsų miesto jaunimui pasiūlys dar ne vieną renginį!

Todėl, manau, kad nereikia peikti augančios kartos, nes ne visi jau tokie blogi. Būtent kūrybingų jaunuolių dėka pagyvėjo viso Elektrėnų jaunimo gyvenimas, atsirado pramogų, naujų renginių, įvairių koncertų…

Linkime sėkmės tiek EJC, tiek kitoms jaunimo grupelėms bei atstovams!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų