Paskola patogiam nuosavo būsto įsigijimui

Paskola patogiam nuosavo būsto įsigijimui

Reikalinga būsto paskola? Paskola būstui yra puikus žingsnis, kuomet norima įsigyti savo nuosavą butą ar namą su sklypu. Įsigyti nuosavą būstą be paskolos šiais laikais nėra taip lengva, todėl būsto paskola tampa puikia galimybe, kuria verta pasinaudoti. Šitaip galima pasiekti tikslą daug greičiau ir lengviau, o paskolą pasirinktu tempu grąžinti.

Kokios yra būsto paskolų sąlygos?

Būsto paskolos mažiausia suma yra 20 000 Eur. Galima imti ir didesnę sumą, tačiau paskolų davimas prasideda nuo minėtosios. Paskolos grąžinimo terminas yra iki 30 metų. Paskola gali būti grąžinama lygiomis arba mažėjančiomis dalimis kiekvieno mėnesio bėgyje. Jūs pasirinksite sau priimtiną paskolos grąžinimo ritmą ir sumą, todėl paskolos grąžinimas nesukels žymesnių rūpesčių.

Prieš imant būsto paskolą, svarbu viską deramai įvertinti ir apgalvoti. Kadangi būstas greičiausiai bus skirtas visos šeimos poreikiams, apgalvokite, kad jis būtų pakankamai didelis atsižvelgiant ir į ateities perspektyvą bei galimą šeimos pagausėjimą. Su paskola įsigytą būstą, jeigu jis vėliau nebepatinka, galima ir parduoti, tačiau žymiai lengviau viskas vyksta, kuomet nusiperkate sau tinkamą būstą gerokai ilgesniam laikui.

Imant būsto paskolą, reikalingas bent 15 proc. pradinis įnašas, kuris skaičiuojamas nuo planuojamo įsigyti būsto vertės. Tai reiškia, kad būsto įsigijimui reikalingas išankstinis pasiruošimas tam tikrą pinigų sumą jau turint iš anksto ir investuojant ją į planuojamą įsigyti nekilnojamą turtą. Paskolos išduodamos norint įsigyti tiek butą miesto daugiabutyje, tiek žemės sklypą ir įvairiais kitais nekilnojamo turto įsigijimo atvejais.

Viskas, ko reikia Jūsų patogumui

Būsto paskola yra puiki ir viską palengvinanti galimybė Jums, kuria galite pasinaudoti arba ne. Protingai žengus šį žingsnį ir įvertinus savo finansines galimybes, vėliau nebūna sunku, nes paskolą grąžinate sau patogiu tempu. Didžiausias privalumas – kad būstas lieka Jums ir tampa nuosavybe, nebereikia mokėti už buto nuomą, tad tai yra vertinga, ateičiai ir ateities kartoms skirta investicija.

Greita ir patogi būsto paskola pagal visus Jūsų poreikius! Išsirinkite sau patogų paskolos grąžinimo terminą – ir pirmyn.

Daugiau apie būsto paskolas sužinosite: https://www.vilniauskreditounija.lt/privatiems/busto-paskola/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų