PASITARIMAS DĖL AUKŠTESNĖS KULTŪROS UGDYMO

PASITARIMAS DĖL AUKŠTESNĖS KULTŪROS UGDYMO

R. Dubosas atsako į EKŪ Atliekų ir teritorijų tvarkymo tarnybos darbuotojų klausimus

 

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ įvyko pasitarimas su Rimantu Dubosu, Elektrėnų sa­vivaldybės Teisės ir personalo administravimo skyriaus vedėjo pavaduotoju. Pasitarimo metu buvo aptartos teisinės galimybės drausminti vairuotojus, kurie palieka automobilius šalia pusiau požeminių konteinerių ir taip trukdo bendrovės transportui laiku išvežti atliekas.
Bendrovės darbuotojai nesiekia bet kuria kaina nubausti Elektrėnų gyventojus ir miesto svečius. Tačiau ir patys vairuotojai turi suprasti, kad ne vietoje ir po draudžiamais ženklais palikti jų automobiliai sukuria daugelį problemų. Tai – laiku neišvežamos atliekos, sugadinti šaligatviai, išvažinėtos vejos, sukuriamos avarinės situacijos bei apgadinti automobiliai. Dėl neatsakingai paliktų automobilių nukenčiame visi: ir bendrovės darbuotojai, ir daugiabučių namų gyventojai, kurie turi mokėti už neišvežtas atliekas, už papildomus aplinkos tvarkymo ir šaligatvių remonto darbus.

Rimantas Dubosas komentuoja pažeidimų situacijas

Įspėjame, kad bendrovės darbuotojai kelias savaites už netvarkingai parkuojamų automobilių valytuvų paliks įspėjimo raštelius apie pažeidimus. Po bandomojo laikotarpio nauji pažeidimai bus fiksuojami, o informacija, susijusi su pažeidimu, bus perduota policijai dėl administracinės nuobaudos taikymo.

EKŪ darbuotojai aktyviai dalyvavo pasitarime

Primename, kad draudžiamieji kelio ženklai su lentelėmis, nurodančiomis draudžiamojo ženklo galiojimo atkarpą ir laiką, prie konteinerių aikštelių jau galioja pirmadieniais-šeštadieniais, 7:30–16:30 val., t. y. laikotarpiu, kai yra tuštinami atliekų konteineriai.
Kviečiame visus Elektrėnų gyventojus ir miesto svečius sekti Bendrovės teikiamą informaciją, ugdyti aukštą mūsų miesto kultūrą, būti atsakingiems ir draudžiamu laiku automobiliais neužstatyti siaurų pravažiavimų prie konteinerių aikštelių. Rekomenduojame pasikalbėti su kaimynais, kurie netvarkingai palieka automobilius. Dėkojame už supratimą ir bendradarbiavimą, atsiprašome už laikinus nepatogumus.

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ informacija

 

Užs. nr. 24/25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų