ĮVYKO PROJEKTO „COMACTIVATE“ ĮVADINIS SUSITIKIMAS

ĮVYKO PROJEKTO „COMACTIVATE“ ĮVADINIS SUSITIKIMAS

EKŪ vadovai Ričardas Leckas ir Darius Vilimas susitinka su Vartotojų aljanso Tarybos narėmis Evelina Gruzdiene ir Egle Kybartiene

2024 m. balandžio 5 d. Kaišiadoryse buvo surengtas įvadinis tarptautinio projekto „ComActivate“ susitikimas, kuriame dalyvavo projekto vykdytojų Lietuvoje – Vartotojų aljanso, Kaišiadorių savivaldybės ir projekto partnerio – UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ atstovai.
Pasitarimo metu buvo aptarti esminiai projekto tikslai, idėjos, kaip į projekto veiklas efektyviau galima įtraukti vietos bendruomenes ir suinteresuotas šalis – nuo sprendimų priėmėjų iki žiniasklaidos atstovų, statybos bendrovių ar rangovų.

Pasitarimo akimirkos Kaišiadoryse

Projektas „Comactivate“ bus įgyvendinamas trijose šalyse: Bulgarijoje, Vengrijoje ir Lietuvoje. Projekto tikslas – paskatinti daugiabučių renovacijos procesus, didinant bendruomenių informuo­tumą, dalijantis gerosios praktikos pavyzdžiais, metodikomis, rengiant mokymus tikslinėms auditorijoms, rekomendacijas teisės aktų tobulinimui, informacijos sklaidos akcijas. Projekto metu planuojama įkurti Resursų centrus Kaišiadoryse ir Elektrėnuose, kur gyventojams „vieno langelio“ principu bus teikiama visapusiška informacija apie renovaciją.

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ informacija

 

Užs. nr. 24/26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų