Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Lapkričio 29 d. Vievio meno mokyklos koncertų salėje vyko Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos renginys-koncertas. Tą rudens popietę Vievio meno mokykla (direktorius Eugenijus Vedeckas) ir Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija (direktorė Doleroza Pilikauskienė) pa­sirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri numato tolimesnį dviejų mokyklų bendradarbiavimą, meistriškumo pamokų, koncertų ir kitų renginių organizavimą, gabių muzikai vaikų ugdymo tęstinumą bei keitimąsi dalykine informacija.

Projekto koordinatorė Kristina Tuinylienė pristatė programą Erasmus+ tarptautinį projektą „Notes of Europe“. Muzikinis projektas vykdomas 2015–2018 m. Projekte dalyvauja konservatorijos ir muzikos mokyklos iš 9 šalių: Italijos, Ispanijos, Turkijos, Rumunijos, Vokietijos, Graikijos, Čekijos, Didžiosios Britanijos ir Lietuvos. 2017 m. Taline programos Erasmus+ tarptautinio projekto „Notes of Europe“ mokinių grupių mainai. Dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš Italijos, Čekijos, Estijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Lietuvos, Rumunijos, Turkijos ir Vokietijos mokyklų. Mokiniai kartu repetavo, organizavo koncertus, improvizavo, keliavo. Kiekvienos šalies mokiniai surengė savo muzikinius pasirodymus. Mokiniai kartu atliko projekto himną. Koordinatorė informavo, kad projekto dalyvių susitikimas artimiausiu metu numatomas Londone, ir pakvietė direktorių E. Vedecką, kaip dirigentą, vykti kartu.

Po rimtų kalbų koncertavo Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokiniai. Pakalbinti jaunieji muzikai sakė, kad Vievio meno mokykla jiems patiko, nors gerai su ja susipažinti pritrūko laiko, bet  jo užteko, kad suvoktų  – tai nedidelė, jauki mokykla ir malonu, jog bendradarbiausime.

 

 Albina Sidaravičienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų