P. Dzedulionio tapyba: peizažai ir ilgaplaukės moterys

P. Dzedulionio tapyba: peizažai ir ilgaplaukės moterys
Saulėtą rudens popietę Elektrėnų viešosios bibliotekos salėje įvyko dailininko Petro Dzedulionio tapybos darbų parodos atidarymas.

Bibliotekos direktorė Genė Dapkevičienė pristatė kaimynystėje – Žiežmariuose – gyvenantį ir kuriantį dailininką P. Dzedulionį, atvykusį kartu su žmona, taip pat dailininke Rita, Kaišiadorių dailininkų asociacijos pirmininke Virginija Klein bei Žiežmarių kultūros centro atstove Irena Skurvydiene.
Dailininkas pasakojo labai mėgstantis rudenį, pilną sodrių gamtos spalvų, kurių neseniai palydėta vasara savo žaluma negali kompensuoti. Trisdešimt šešerius metus tapantis, dailininkų pleneruose dalyvaujantis P. Dzedulionis pasakojo apie kūrybą ir pasidžiaugė, kad pirmoji jo darbų vertintoja ir kritikė yra jo žmona Rita.
Šviesiuose ir šiltuose autoriaus darbuose – peizažai, moterys ilgais plaukais, paveiksluose yra ir siurrealistinių motyvų.
Gražių sveikinimo žodžių negailėjo apie dailininką pasakojusios kartu su juo atvykusios viešnios.
Bibliotekos direktorė dėkojo P. Dzedulioniui ir išreiškė viltį surengti bei elektrėniečiams pristatyti jo žmonos Ritos darbų parodą.
Kviečiame visus apsilankyti parodoje.

J. Volungevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų