Kai ateina ruduo

Kai ateina ruduo
Spalio 1 d.  minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šia proga Vievio kultūros centro darbuotojai pakvietė gyventojus į susitikimą su Vievio slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės gydytoja D. Kameneckiene.

„Yra žinoma, kad 90 proc. žmonių sveikatos sutrikimų susiję su gyvenimo būdu ir tik 10 proc. – su medicininėmis problemomis. Raginu senjorus atkreipti didesnį dėmesį į mitybą, daugiau judėti, tuomet ir sveikatą pavyks išsaugoti. Galime pasidžiaugti, kad dėl vis labiau tobulėjančios medicinos žmonės gyvena ilgiau, tačiau turime suvokti, kad labai svarbu ir gyventi sveikai“, – sakė gydytoja. Susirinkę pagyvenę žmonės išgirdo daug naudingų patarimų, buvo pademonstruoti fiziniai pratimai, kuriuos privalėtų atlikti kiekvienas senjoras, norintis jaustis žvaliai ir rečiau griebtis vaistų.
Sveikatos gerinti niekada nevėlu. Sveikatinimo ir prevencijos priemonės gali pailginti ne tik gyvenimo trukmę, bet ir pagerinti jo kokybę, daryti teigiamą įtaką sveikam senėjimui.
Žiūrovai šiltai sutiko kolektyvo „Ievaras“ atliekamas dainas (vadovė D. Ramanauskienė), grožėjosi V. Lebednykienės, R. Valevičienės, J. Pauliuščenkienės, M. Stančikienės rankdarbiais.

Nijolė Leonavičienė
Vievio kultūros centro
renginių organizatorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų