Nuteistas internetinis sukčius

Trakų  rajono apylinkės teismas priėmė nuosprendį, kuriuo V.M. pripažino kaltu apgaule savo naudai įgijus nedidelės vertės svetimą turtą.

Išnagrinėjus baudžiamąją bylą buvo nustatyta, kad V.M., turėdamas tikslą apgaule užvaldyti svetimą turtą, internetinėje svetainėje paskelbė apie parduodamą 270 litų vertės nešiojamąjį kompiuterį IBM. Po keleto dienų V.M. internetu susitarė su I.B. dėl nešiojamojo kompiuterio pirkimo–pardavimo bei pažadėjo prekę įdėti į autobusą ar atsiųsti paštu. I.B. internetu pervedus sutartą 270 litų sumą už kompiuterį, V.M. tą pačią dieną banke iš savo sąskaitos nuėmė gautus 270 litų, tačiau nešiojamojo kompiuterio nukentėjusiajam I.B. taip ir neatsiuntė. Kaip teismo posėdyje nurodė kaltinamasis V.M., nešiojamąjį kompiuterį jis tuo metu jau buvo pardavęs kitam asmeniui.
V.M. už padarytą baudžiamąjį nusižengimą, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 3 d., teismas skyrė 80 valandų viešųjų darbų ir įpareigojo per 4 mėnesius neatlygintinai dirbti po 20 valandų per mėnesį visuomenės labui.

Trakų  rajono apylinkės teismo
informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų