Elektrėnų „Sporto centras – Poseidonas“ neužleidžia pozicijų

Kauno Akropolyje metų Lietuvos ledo ritulio čempionate trečią kartą susitiko vietos „Charlie Pizza“ ir Elektrėnų „Sporto centro-Poseidono“ komandos.

Iki tol vykusiuose tarpusavio susitikimuose po pergalę pasidalijo abi komandos. Pirmąją dvikovą 5:4 laimėjo kauniečiai, o antrąją – 3:2 elektrėniškiai. Trečiasis šių klubų tarpusavio susitikimas taip pat baigėsi vos vieno įvarčio skirtumu, o pergalę rezultatu 7:6 pelnė Elektrėnų „Sporto centras-Poseidonas“.
Šių rungtynių rezultatas nebeturėjo įtakos pokyčiams turnyrinėje lentelėje, nes Elektrėnų komandai jau buvo užsitikrinusi pirmąją vietą Rytų Centro A divizione ir kelialapį į finalo ketvertą. Kauniečiams būtinai reikėjo laimėti šias rungtynes, norint užimti antrąją arba trečiąją vietą, suteikiančią galimybę kovoti dėl patekimo į stipriausiųjų ketvertuką.
Rungtynių pradžioje kiek aktyvesni buvo šeimininkai, kurie po 11-ąją rungtynių minutę J.Čiugajaus įmušto įvarčio išsiveržė į priekį. Prastai „Charlie Pizza“ komandai susiklostė kėlinio pabaiga. Per mažiau nei 3 minutes elektrėniškių žaidėjai pelnė tris įvarčius be atsako.
Iškart po pertraukos elektrėniškiai įmušė dar vieną įvartį ir savo pranašumą padidino iki 3 įvarčių. Po to abi komandos įmušė dar po vieną įvartį, o pasibaigus antrajam kėliniui švieslentėje degė skaičiai 5:2 Elektrėnų komandos naudai. Paskutiniame kėlinyje komandos kovėsi iki galo, rungtynės pasibaigė 7:6 Elektrėnų komandos naudai.
Šiose rungtynėse „Sporto centro-Poseidono“ komandai tris įvarčius pelnė D. Kazlauskas, po vieną S. Krumkač, A. Poškus, A.Prichodko ir D. Virbickas. „Charlie Pizza“ gretose po kartą pasižymėjo J. Čiugajus, K. Šveikauskas, B. Jakšys, R. Ramaška, M. Petrauskas ir E. Gutauskas.