Nuo mėgstamos renginių organizavimo veiklos iki sėkmingo verslo įkūrimo

Saulius Gintautas mėgstama veikla užsiimdavęs laisvalaikiais, kartą savo jėgas išbandė ir organizuojant renginį įmonei, siekiant suburti kiekvieną įmonės narį į komandines veiklas ir kitus užsiėmimus. „Puikiai pavykęs renginys tapo paskatinimas įkurti verslą, kadangi mačiau perspektyvą, jog galbūt yra ir daugiau įmonių, kam ši paslauga būtų naudinga“ – patvirtina Saulius.

Mylimas darbas – pagrindinis raktas į sėkmę

Mylimas darbas žmonėms suteikia vidinę harmoniją. Žmogus mėgaujasi savo veikla, siekia aukščiausių rezultatų ir stengiasi įgyvendinti netikėčiausias idėjas, tad ryžtas imtis naujų išbandymų ir aistra – pagrindinės darbą mylinčių asmenų savybės. Tiesa, kiekvienoje įmonėje retai sutiksi visus savo darbą mylinčius komandos narius, tačiau bent keli savo darbui meilę jaučiantys komandos nariai gali paskatinti suvokti meilės darbui svarbą.

Daugiau nei 10 metų renginių organizavimu užsiimantis įmonės „OZI“ vadovas Saulius Gintautas įsitikinęs, jog dirbti mylimą darbą yra viena pagrindinių „OZI“ komandos narių vertybių. Pasak Sauliaus, be meilės darbui nepavyktų taip nepriekaištingai organizuoti veiklų, išlaikyti bei pritraukti naujus klientus. Svarbiausia, užsiimant tam tikra veikla, jausti susidomėjimą ir aistrą, kadangi tai pagrindiniai kriterijai, skatinantys siekti aukščiausių rezultatų. S. Gintautas antrina, jog renginių organizavimo darbas jam, kaip įmonės vadovui, kiekvieną dieną suteikia geras emocijas ir norą tobulėti kiekviename žingsnyje, ką siekia perduoti ir komandos nariams. Svajonių veikla – didžiausia paskata įgyvendinti pačias įdomiausias ir netikėčiausias klientų idėjas, siekti užsibrėžtų tikslų, džiuginti klientus nepriekaištingomis renginio organizavimo subtilybėmis ir tobulėti kartu kaip profesionalams.

Didžiausia dovana komandai – laimingi klientai

Renginių organizavimas įmonėms prasideda nuo kliento poreikių išsiaiškinimo, komandos narių lūkesčių aptarimo, lokacijos pasirinkimo ir veiklų organizavimo“ – patvirtina „OZI“ vadovas. Tiesa, aptarus svarbiausias renginio detales, pasitinka ir intensyvioji darbo dalis – apžiūrėti lokaciją, pritaikyti komandines veiklas ir apgalvoti visas renginio detales. „Tačiau didžiausia dovana mūsų komandai – laimingi klientai renginio metu ir po jo, kas leidžia suvokti, kad komandos formavimo veiklos ne vien žaidimas, bet puiki priemonė pažinti vienas kitą ir ugdyti komandinį tarpusavio darbą“ – džiaugiasi Saulius Gintautas.

Kiekvienas mūsų organizuojamas renginys yra skirtingas, vykdomas skirtingose lokacijose, su daugybe unikalių asmenybių, tad monotonija renginių organizavimo veiklose tiesiog neegzistuoja“ – antrina įmonės vadovas. Renginių organizavimas reikalauja ir daug netikėtų sprendimų, kuomet tenka keisti pagal planą parengto renginio detales, siekiant geriausio rezultato, tad kiekvienas renginių organizavimo narys pasižymi greita reakcija ir maksimalizmu siekti aukščiausių rezultatų. Ilgamete patirtimi pasižyminti „OZI“ komanda savo klientams siūlo pačių sukurtas, ištobulintas, azartiškas ir įtraukiančias veiklas, kurios sudomintų ir labai skirtingus komandų narius. „Esame komandos formavimo ekspertai, ruošiame komandines veiklas įmonėms su keliomis dešimtimis ir netgi keliais tūkstančiais asmenų“ – pabrėžia Saulius.

Net ir didžiausi iššūkiai – puiki galimybė tobulėti savo srityje

Nenuostabu, jog kiekviename darbe tenka susidurti su nenumatytomis aplinkybėmis, atlikti visiškai naujus darbus. Kadangi renginių organizavimas yra nuolatinės komunikacijos su klientais palaikymas, dažnai tenka prisitaikyti prie aplinkybių, būti lanksčiam ir keisti net ir iš anksto aptartas renginio organizavimo detales. „Didžiausias iššūkis, jog visi renginiai vyksta skirtingose lokacijose, su skirtingais asmenimis, tad reikia atidžiai pritaikyti ir suderinti veiklas tarpusavyje, jog kiekvienas renginys tenkintų konkretaus kliento poreikius“ – išskiria renginių organizavimo įmonės „OZI“ vadovas.

Kadangi dirbame su įmonėmis ir per metus tenka įgyvendinti daugiau nei 200 renginių su daugybe skirtingų žmonių, tad labiausiai įsimena sudėtingiausi renginiai. Prieš keletą metų klientams organizavome renginį Kauno forte, tad didžiausias iššūkis buvo nustebinti klientą, kadangi kolektyvas buvo labai veržli, unikali ir daug patyrusi kompanija. Didelės pastangos šiam projektui leido sukurti unikalų renginį, kas privertė įmonės darbuotojus aikčioti iš laimės sprendžiant loginius galvosūkius apleistuose forto tuneliuose ar plaukiant aklinoje tamsoje gumine valtele apsemtoje forto salėje“ – kaip vieną iš įsimintiniausių iššūkių prisimena pašnekovas.

Renginių organizavimo subtilybės ir unikalios komandos formavimo veiklos „OZI“ komandai mylima veikla, padedanti įmonių darbuotojams ugdyti lyderystę, komandinį darbą, pasitikėjimą ir bendruomeniškumą tarp kolektyvo narių

Remiama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų