Kodėl namuose nebėga karštas vanduo?

Kodėl namuose nebėga karštas vanduo?

Nebėgantis karštas vanduo gali sukelti nemažai streso. Juk šį kasdienybėje naudojame praktiškai visur – skalbiant, plaunant indus, maudantis ir panašiai. Taigi, dėl kokių priežasčių namuose gali nebėgti karštas vanduo? Skaitykite toliau, o mes pateiksime kelis dažniausiai pasitaikančius atvejus. 

Planinis arba neplanuotas atjungimas

Planinis atjungimas yra bene dažniausia priežastis, kodėl namuose nustoja bėgti karštas vanduo. Įprastai tai trunka nuo vienos iki septynių dienų, atsižvelgiant į vyraujančią situaciją. Planiniai atjungimai dažniausiai įvyksta dėl patikrų, infrastruktūros gerinimo, įvairių kelio darbų. Žinoma, tai gali nemenkai apsunkinti kasdienybę, ypatingai tiems žmonėms, kurie savo namuose neturi boilerio. Kita vertus, apie planinį atjungimą vandenį tiekianti bendrovė Jus informuos iš anksto. Taigi, tai padės planuoti kasdienybę. 

Visgi, egzistuoja ir neplanuotas atjungimas. Įprastai tai sukelia įvairios vandentiekio avarijos. Dėl šios priežasties, toks atjungimas yra nenuspėjamas. Be to, vandentiekio tvarkymas gali trukti itin ilgą laikotarpį. Taigi, toks įvykis nemenkai apsunkina kasdienybę.

Vandens šildytuvo gedimas

Jeigu namuose nebėga karštas vanduo, reikėtų patikrinti šildytuvą. Tikėtina, kad šis yra sugedęs. Atkreipkite dėmesį į tai, ar šildytuvas nėra užkalkėjęs. Žinoma, šis taip pat gali būti pažeistas kitais būdais, todėl atidžiai apžiūrėkite įrenginį. Visgi, tikėtina, kad teks jį taisyti arba net keisti nauju. Nemažai puikių variantų galite rasti https://vandens-sildytuvai.lt/. Žinoma, pirmiausia įsitikinkite, jog šildytuvo tikrai neįmanoma pataisyti. Visgi, nerekomenduojama to daryti savarankiškai – verčiau iškart kreipkitės į specialistus. 

Kitos priežastys

Jeigu nesusidūrėte su planiniu arba neplanuotu atjungimu bei vandens šildytuvo gedimu, egzistuoja dar kelios priežastys, kurios galėjo sukelti problemą. Pavyzdžiui, galbūt kaimynai darė remontą ir netyčia užsuko vandentiekio įvadą? O gal tai padarė kas nors kitas? Norint tai išsiaiškinti, reikėtų nueiti į rūsį ir patikrinti vandentiekį. Kita vertus, problema taip pat gali būti užsikimšusiame vamzdyje. Visgi, tokiu atveju dažniausiai nebėga ir šaltas vanduo. Bet kokiu atveju, kaip galite matyti, egzistuoja nemažai skirtingų šios problemos priežasčių. Taigi, jeigu patiems išsiaiškinti nepavyksta, kreipkitės į profesionalus. 

 

Remiama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Europos Pulsas

Keliai aukštumų link