Norite paliesti žvaigždę? Tam reikės tik ketvirtadieniais ateiti į buvusį „Vaikų pasaulį“

Norite paliesti žvaigždę? Tam reikės tik ketvirtadieniais ateiti į buvusį „Vaikų pasaulį“

Iš dešinės: „Aukštaitijos verslo“ vadovas L. Perveneckas, prodiuseris J. Stanislovaitis, meras G. Ratkevičius, mero patarėjas D. Bliujus ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistė R. Strebeikienė po būsimo festivalio aptarimo

Julija Kirkilienė

Gegužės mėnuo atnešė svarbią ir gerą žinią elektrėniškiams ir Elektrėnų svečiams: visą vasarą ketvirtadienio vakarais elektrėniečiai su šeimomis, draugais ar svečiais turės galimybę vakaroti ir iškylauti skambant gyvai muzikai. Tokia galimybė bus todėl, kad Elektrėnų savivaldybė sudarė sutartį su „Aukš­taitijos verslo centru“, kuris dvylika vasaros ketvirtadienių Elektrėnų poilsio erdvėse „Vaikų pasaulis“ – vietoje, kurioje galima ilsėtis gamtoje, aktyviai pramogauti ar tiesiog grožėtis Elektrėnų mariomis, organizuos tarptautinį vasaros festivalį „Water Music“ („Vandens muzika“). Festivalyje dalyvaus žinomi pasaulio ir Lietuvos atlikėjai, su kuriais žiūrovai turės galimybę ne tik pasi­klausyti geros muzikos, bet ir pabend­rauti asmeniškai.

Naudingas festivalis
Apie tokią naujieną elektrė­niškiams žinią balandžio 23 d. atvežė „Aukštaitijos verslo centro“ vadovas Linas Perveneckas ir prodiuseris, atlikėjas Justinas Stanislovaitis.
Pasak J. Stanislovaičio, festivalis „Water Music“ organizuojamas trečią sezoną. Šiais metais jis vyks keliose savivaldybėse: Utenoje, Molėtuose, Visagine ir šiemet prisijungusiuo­se Elektrėnuose. Festivalis vyksta ketvirtadieniais. Meras Gediminas Ratkevičius sako, kad ketvirtadienis yra mažasis penktadienis. Festivalio rengėjai jam antrina, kad savait­galiais žmonės pamėgę keliauti, tad į kelionę galės vežtis prisiminimus apie gerai praleistą laiką festivalyje. Organizatoriai dėkojo savivaldybės vadovams už prisijungimą prie geros idėjos ir gyrė Elektrėnus dėl geros geografinės padėties. Festivalio renginiai žmonėms bus nemokami, nes už 12 koncertų 15 tūkst. eurų sumokėti įsipareigojo savivaldybė. Mainais už tai Elektrėnai gaus gerą reklamą, padėsiančią čia pritraukti daugiau turistų. L. Perveneckas mano, kad koncertai darbo dienų vakarais žmones traukia pažinti ne tik atlikėjus ir įvairią muziką, bet ir vis skirtingas šalies vietas. Tai esą pasiteisino tuose rajonuose, kur festivaliai jau tapo tradicija. Tad festivalis „Vandens muzika“ naudingas bus visoms trims šalims: klausytojams – nemokami koncertai, organizatoriams – atlyginimas, savivaldybei – reklama.

Muzika skirtingiems skoniams ir šventėms
Festivalyje gros ne tie žinomi atlikėjai, kurie kviečiami į miesto šventes, o skambės įvairių žanrų muzika, atliekama įvairių, gal ne visiems žinomų, atlikėjų. Skambės dainuojamoji poezija, bardų, džiazo, bliuzo, liaudies ir elektroninė muzika. Klausytojai apie kiekvieno vakaro skambėsiančią muziką sužinos iš gausios reklamos. Organizatoriai tikisi, kad elektrėniškiai pamėgs tuos muzikinius vakarus, gausiai rinksis su šeimomis, svečiais ar draugais. Kadangi vieta tinkama iškyloms, žiūrovai gali atsinešti savo užkandžių ar pasinaudoti „Vaikų pasaulyje“ veiksiančios kavinės paslaugomis. Meras pažadėjo, kad vasarą „Vaikų pasaulyje“ kavinė veiks. Festivalio dalyviai pažadėjo po koncerto bendrauti su žiūrovais, kurie galės gal ir sveikinimus kokiam sukaktuvininkui užsakyti. Gražu gi būtų prie gyvos ir nieko nekainuojančios muzikos šventes atšvęsti. Ar ne? O jei sukaktuvininkas su kokiu atlikėju ir šokį sušoktų, tai atsiminimas liktų ilgam… Tad išnaudokime suteiktas galimybes ir nuo birželio 6 dienos ketvirtadienio vakarus smagiai leiskime „Vaikų pasaulyje“: kas vandenyje, kas valtyje, kas pasivaikščiodami pėsčiųjų takais, kas ant suoliukų, kas kavinėje, kas amfiteatre, o kas pasidengę paklotus ant žolės… Galimybė kiekvienam pagal poreikius…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų