Nepakliūkite į sukčių spąstus!

Sukčiai sugalvoja vis naujų sukčiavimo formų, todėl visuomet išlikite budrūs. Nusikaltėliai dažnai siunčia įtartinas apgaulingas nuorodas, kurias paspaudus prašoma suvesti Jūsų prisijungimo prie el. bankininkystės duomenis. Atkreipkite dėmesį, kad siuntėjo laiškuose ir žinutėse siuntėjo numeris būna užmaskuotas arba siuntėjas iš užsienio. Taip pat „akis bado“ gramatinės klaidos tekste ir, žinoma, siunčiama interaktyvi nuoroda. Įstaigos nesiunčia įtartinų nuorodų! Jei taip nutiko – tikriausiai susidūrėte su finansiniais sukčiais. Būkite gudresni už sukčius ir nepakliūkite į jų sumegztus tinklus. Apsaugokite savo pinigus, kurie priklauso tik jums.

This slideshow requires JavaScript.

Jeigu paspaudėte nuorodą ir suvedėte savo mokėjimo kortelės duomenis – kreipkitės į savo banką, o jeigu jau nukentėjote nuo sukčių – praneškite policijai naudojantis elektroninių paslaugų portalu www.epolicija.lt

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Komentarai:

  1. Nei policija, nei bankas – niekas nepadės. Jūsų pinigai ir jūs esate nesaugūs! Paprašė suvesti id. Vedžiau ID 1. Nebuvo jokio perspėjimo, kad bus bandoma nuskaičiuoti kažkokią sumą, maniau, kad ID tik prisijungumui. Tą pačią akimirką nuskaičiavo 2700€. Bankas: patys kalti. Policija: patys kalti.
    Galiu pasakyti, kad saugiausia pinigus šiais laikais laikyti kojinėje. Skęstančiųjų gelbėjimas pačių skęstančiųjų reikalas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų