Nauja sporto salė Ledo arenoje

Nauja sporto salė Ledo arenoje

VšĮ „Ledo arena“ kartu Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sporto rėmimo fondu sėkmingai vykdo projektą „Sporto ir lais­valaikio erdvės su treniruoklių sale įrengimas“ Elektrėnų ledo arenoje.
Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklos ir ledo ritulio klubo „Energija“ sportininkai jau aktyviai treniruojasi, išbando naujus profesionalius treniruoklius, įrengtus antrame Ledo rūmų aukšte. Ledo arenos vadovas Valdas Škadauskas sako, kad bendras projektas su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija įkvepia pradėti aktyviau sportuoti Elektrė­nų bendruomenę, neįgaliųjų draugijas ir kitus bendruomenės narius.

This slideshow requires JavaScript.

Prie treniruočių veiklos pri­sijungė ir prekybos centre „Geras“ patalpose veikusio sporto klubo trenerė Raminta Pekienė. Asmeninė sporto trenerė savo profesionaliais patarimais dalinasi su visais, norinčiais sportuoti.
Du kartus per savaitę naujojoje sporto salėje treniruojasi projekto partnerės – Elektrėnų krašto neįgaliųjų sąjungos – nariai. Sąjungos pirmininkė Audra Česonienė sakė, kad sąjungos nariai noriai mankštinasi, džiaugiasi, kad gali gauti naudingus asmeninės trenerės Ramintos patarimus ir pagalbą. Pir­mininkė akcentavo, kad salėje sumontuoti žmonėms su negalia skirti treniruokliai. Taip sudaromos pa­lankios sąlygos žmonių su negalia sporto plėtrai. A. Česonienė kviečia visus savivaldybės neįgaliuosius sustiprinti sveikatą Ledo arenos treniruoklių salėje.
Treniruoklių salės veiklų grafiką galima rasti svetainėje www.elektrenuledas.lt

 

 

 

 

 

 

Užs. 2012

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų