Moksleivių diskusijos su psichologu E. Karmaza

Moksleivių diskusijos su psichologu  E. Karmaza

Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko antrasis susitikimas su psichologu Evaldu Karmaza, kuriame dalyvavo Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijos 7b klasės moksleiviai su auklėtoja L. Indrišiūniene.

Psichologo vedamas užsiėmimas tema „Konfliktų sprendimas kitaip“ išsivystė į aktyvią diskusiją apie tarp paauglių kylančias konfliktines situacijas. Buvo analizuojamos pačios situacijos, psichologui nurodant kryptis sprendimų ieškojimo link. Dėkojame Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijos socialinei pedagogei V. Baronienei, klasės auklėtojai L. Indrišiūnienei ir moksleiviams, norintiems ieškoti ir atrasti.

Tą pačią dieną susitikimas su psichologu įvyko ir Vievio bibliotekoje. Čia su gimnazistais buvo kalbama tema „Kaip siekti aukštesnių gyvenimo tikslų“.

Renginiai yra Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos įgyvendinamo „Bibliotekos pažangai 2“ projekto „Saviraiškos erdvės paaugliams ir jaunimui įkūrimas“ dalis.

Lapkričio mėnesį planuojamo psichologo E. Karmazos susitikimo su paaugliais tema – „Kaip saugoti save ir savo privatumą seksualizuotame pasaulyje“.

Jūratė Volungevičienė,

ESVB vyriausioji metodininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų