Elektrėnų savivaldybės auksiniai protai

Elektrėnų savivaldybės  auksiniai protai

Rugsėjo 27 d. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje prasidėjo dar vienas „Auksinio proto“ žaidimų sezonas.

Net 10 savaičių komandos iš Elektrėnų savivaldybės miestų ir kaimų kovos dėl išmintingiausiųjų vardo. Pirmajame Auksinių protų“ gyvų žaidimų Elektrėnuose etape dalyvavo 11 komandų, o laimėtojais tapo komanda „Kurkliškių kurkliai“ (74 taškai), kuri laimėjo ir šios savaitės (ketvirtąjį) etapą, surinkusi 77 taškus. Antrajame etape žaidė net 12 komandų. Po įtemptos kovos ir nelengvų klausimų nugalėjo komanda „Pelėdos“, surinkusi 72 taškus. Trečiajame „Auksinių protų“ gyvų žaidimų Elektrėnuose etape klausimai pasirodė labai sudėtingi, tad komandos nepasižymėjo taškų gausa, o I vietą iškovojo komanda „Viskas dėl Kristinos“ su 66 taškais. Tokia etapų nugalėtojų kaita įneša daugiau intrigos, kiekvieną savaitę darosi vis įdomiau, kas šiais metais taps žaidimo nugalėtojais.

Pernai bendros sezono lentelės viršūnėje įsitaisė „Kurkliškių kurkliai“, iš viso surinkę 924 taškus. Jie laimėjo kelialapį į finalinį žaidimą Druskininkuose, o vienas komandos narys gavo pakvietimą į TV žaidimą „Auksinis protas“. „Kurkliškių kurklių” komanda iš Druskininkų grįžo su diplomu kaip didžiausi žaidimo keliautojai, nes kiekvieną antradienį važiuodavo iš Kurkliškių į Elektrėnus, ir puikiu rezultatu – dalinosi 10-12 vietas su sezono mažųjų miestų favoritais – „Bedūšiais triūšiais“ iš Panevėžio ir „Jaunimu ant sofos“ iš Alytaus (iš viso Druskininkuose žaidė per 30 geriausių komandų iš visos šalies).

Kurkliškiečiai labai džiaugiasi, kad šiame sezone turiningai leidžia antradienius vis daugiau naujų komandų, ypač jaunimo, ir nori padėkoti Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojams, kurie kiekvieną antradienį iki vėlaus vakaro veda žaidimus, įsteigia nugalėtojams prizus.

Raminta ČESNAUSKAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų