Mieli žmonės,

Mieli žmonės,

Siekdama Jūsų pasitikėjimo ketvirtajai LR Seimo kadencijai širdingai dėkoju už iniciatyvas ir bendrą darbą sprendžiant mums visiems svarbius klausimus. Žmogaus šventa priedermė elgtis sąžiningai, sprendimus priimti atsakingai, neskaudinti vieni kitų, nesavanaudiškai ištiesti pagalbos ranką ir kukliai priimti padėką. Kai Šiluvos atlaidų metu Kauno arkivyskupas metropolitas S. Tamkevičius, dėkodamas už nuoširdžią tarnystę ir meilę žmonėms, įteikė Popiežiaus Palaimintojo Jono Pauliaus II medalį, negrįžtamai supratau – žmogaus misija žemėje yra būtent tokia. Kokie bebūtų sunkumai – dvasinės vertybės ir principingumas yra mūsų gyvenimo esmė. Kaip ir atsakomybė. Kai manęs klausia, kodėl mano šūkis „Atsakomybė už Lietuvą. Atsakomybė už Jus“, vis tas pats, aš ramiai atsakau – vertybės tik stiprėja, kai kovoji už žmonių gerovę.
Rinkimai – išbandymas mums visiems. Ir tiems, kurie kalbės, ir Jums, kurie vertinsite. Linkiu nepasiklysti pažadų vandenyne, nes tik darbai kuria gerovės ir darnos salas. Ne veltui išminčiai sako – pažiūrėk į žmogaus darbus, suprasi, kas jis toks.
Ataskaitą apie atliktus darbus bei rinkiminę programą pateiksiu viešai. Tikiuosi aktyvaus Jūsų dalyvavimo ir raginu nelikti pasyviais stebėtojais – dabar Jūsų sprendimų metas.
MEILĖ, VILTIS IR TIKĖJIMAS TELYDI MŪSŲ DARBUS!

Jūsų LR Seimo narė
Dangutė Mikutienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų