Mieli viso pasaulio lietuviai

Mieli viso pasaulio lietuviai
Sveikinu Jus su Valstybės diena. Diena, kai praeitis ir dabartis susieina draugėn, kai prisimename laikus nuo karaliaus Mindaugo 1253 m. liepos 6 d. karūnuotos Lietuvos iki šių dienų. Prisimename savo didvyrius ir kartų kartas, kurios kūrė, statė ir atkurdavo valstybę. Lietuva – tai šimtmečių kūrinys. Jos metraštyje – didžios pergalės ir pralaimėjimai, bet svarbiausia – tautos viltis turėti savo valstybę kaip savo namus, apsaugančius nuo negandų, priglaudžiančius ir ginančius. Namus, iš kurių išvykus, visuomet gali sugrįžti atgal ir būsi laukiamas.

Šiandien Valstybės dieną švenčiame laisvi. Laisvė – tai mūsų indėlis ir pagarba valstybei. Tik su meile puoselėjama kiekvieno iš mūsų širdyje, valstybė turės ateitį. Kai aukosime jai, kas brangiausia. Kai jai duosime, o ne iš jos lauksime. Kai mes būsime kartu, su mumis bus ir valstybė.

Kad ir kur gyventume, Lietuvoje ar toli už jos ribų, būkime savo šalies patriotais. Mylėkime Lietuvą – savo Tėvynę!

Brangūs tautiečiai! Sveiku Jus šios džiugios šventės proga ir iš visos širdies dėkoju už lietuvybės plėtrą svetur, jos saugojimą ir stiprinimą, už paramą Lietuvai. Te vienybės dvasia lydi mūsų darbus. Santarvės Jums ir Jūsų šeimoms.
LR Prezidentė
Dalia Grybauskaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų